PxPixel
העלאת מודעה
חיים משה שפירא 22, רובע ד, אשדוד
חיים משה שפירא 22, רובע ד, אשדוד
חיים משה שפירא 22, רובע ד, אשדוד
לכל התמונות · 3
₪4,100

חיים משה שפירא 22, רובע ד, אשדוד

נכס כללי להשכרה
בבלעדיות
3
חדרים
1
קומה
60
מ״ר

תיאור הנכס

בסד חדש להשכרה בבלעדיות נכס מסחרי! משה שפירא 22 בית האוצר משרד, קליניקה, אחר 60 מר מחולק , משופץ , ומסודר 3 חדרים קומה 1 מתוך 7 מזגן בכל חדר שירותים וכיור ‏חנייה משותפת בשפע ריהוט חלקי ציוד משרדי שירותי ניקיון כללי שירותי אבטחה כללי כניסה מיידית מתאים לטווח קצר וגם לטווח ארוך ועד בניין : 298 כולל מים ארנונה : 700 חודשיים מחיר : 4100 פלוס מעמ סידורי: 6096

מחיר למ״ר
₪68
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
7
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
יונתן זיתוני
תיווך בבלעדיות רישיון: 323864

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (0)
-
4.1 א׳ ₪
60
₪68
3
1
-
391 מ׳
4/28/2026
3.35 מ׳ ₪
136
₪24,632
5
32
2027
474 מ׳
4/20/2026
2 מ׳ ₪
95
₪21,052
4
2
1984
391 מ׳
4/15/2026
2.87 מ׳ ₪
136
₪21,102
5
4
2027
391 מ׳
4/14/2026
4.17 מ׳ ₪
169
₪24,674
6
25
2027
391 מ׳
4/14/2026
3.39 מ׳ ₪
136
₪24,904
5
32
2027
403 מ׳
3/31/2026
3.03 מ׳ ₪
117
₪25,854
4
1
1960
391 מ׳
3/31/2026
3.27 מ׳ ₪
136
₪24,044
5
29
2027
217 מ׳
3/31/2026
457.36 א׳ ₪
73
₪6,265
4
3
2000

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר23 א׳ ₪
תשואה2.36%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
8/10
למד עוד

דירות נוספות של Remax Together- אשדוד

לכל הדירות
העצמאות 10, אשדוד
₪2,150,000
דירה
4 חד׳
קומה 4
100 מ"ר
העצמאות 10, סיטי

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים באשדוד
כרמי הנדיב קרית מלאכי
כרמי הנדיב קרית מלאכי
דירות 5-4 חד׳
22 קומות
החל מ - ₪1,890,000
רימון 8, קרית מלאכי
דף הבית
אשדוד
רובע ד
שכונות קרובות
מדלן 2026