PxPixel
העלאת מודעה
הקונגרס 36, נוה שאנן, תל אביב יפו
הקונגרס 36, נוה שאנן, תל אביב יפו
הקונגרס 36, נוה שאנן, תל אביב יפו
הקונגרס 36, נוה שאנן, תל אביב יפו
הקונגרס 36, נוה שאנן, תל אביב יפו
לכל התמונות · 6
₪4,900

הקונגרס 36, נוה שאנן, תל אביב יפו

דירה להשכרה
2
חדרים
2
קומה
50
מ״ר

יתרונות הנכס

כיווני אוויר 2x
מרפסת 2x

תיאור הנכס

דירה חזיתית ,ברחוב שקט וקרות לתחבורה ציבורית נוחה ומרכזי קניות . קרות לפלורנטין . בדירה מטבח מרווח מאוד עם מרפסת קטנה ,בחדר שינה ארון בגדים ,בסלון יש ספות .

מחיר למ״ר
₪98
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
3
על עמודים
כן
ארנונה
₪400
מרפסת 1
4 מ״ר
מרפסת 2
2 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
דויד_ילין_9_תל_אביב_יפו

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (216)
-
4.9 א׳ ₪
50
₪98
2
2
-
669 מ׳
4/12/2026
3.39 מ׳ ₪
53
₪63,905
2
15
2029
669 מ׳
4/12/2026
3.42 מ׳ ₪
53
₪64,471
2
16
2029
669 מ׳
3/31/2026
3.27 מ׳ ₪
68
₪48,130
2
10
2029
669 מ׳
3/31/2026
3.32 מ׳ ₪
67
₪49,569
2
12
2029
669 מ׳
3/31/2026
3.37 מ׳ ₪
68
₪49,600
2
15
2029
669 מ׳
3/31/2026
3.35 מ׳ ₪
68
₪49,227
2
14
2029
101 מ׳
3/12/2026
2.99 מ׳ ₪
88
₪33,977
4
ק
2027
101 מ׳
3/3/2026
2.35 מ׳ ₪
59
₪39,884
3
ק
2027

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר48 א׳ ₪
תשואה2.55%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב הקונגרס הוא רחוב מגורים שאוטובוסים חולפים לאורכו.

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
5/10
נקיון ותחזוקה
5/10
בתי ספר
6/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
6/10
בילוי ופנאי
5/10
למד עוד

מודעות נוספות בשבילך

₪6,900
מתיווך
דירה
2 חד׳
קומה 2
62 מ"ר
נוה שאנן

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
הגדוד העברי 60-62 תל אביב
הגדוד העברי 60-62 תל אביב
דירות 4-2 חד׳
6 קומות
החל מ - ₪2,430,000
הגדוד העברי 60, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
נוה שאנן
שכונות קרובות
מדלן 2026