PxPixel
העלאת מודעה
הרצל 51, המרכז השקט, פתח תקווה
הרצל 51, המרכז השקט, פתח תקווה
הרצל 51, המרכז השקט, פתח תקווה
לכל התמונות · 3
₪5,200

הרצל 51, המרכז השקט, פתח תקווה

דירה להשכרה
2.5
חדרים
3
קומה
78
מ״ר

תיאור הנכס

חדש בשוק ההשכרה!!! •שכונת המרכז השקט •דירת 2.5 חדרים משפצת במיקום מעולה בקירבה להכל מעולה לזוגות צעירים ומשפחות דירה נעימה ומרווחת.

מחיר למ״ר
₪67
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
05/2026
קומות בבניין
3
ארנונה
₪700
ועד
₪100
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
משה_סנה_29_31_פתח_תקווה

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (1000)
-
5.2 א׳ ₪
78
₪66
2.5
3
-
543 מ׳
4/29/2026
2.08 מ׳ ₪
71
₪29,295
3
1
2001
475 מ׳
4/26/2026
2.26 מ׳ ₪
90
₪25,111
4
1
2001
814 מ׳
4/23/2026
2.17 מ׳ ₪
62
₪35,000
3
8
2029
514 מ׳
4/16/2026
2 מ׳ ₪
85
₪23,529
4
2
1980
791 מ׳
4/12/2026
2.48 מ׳ ₪
96
₪25,833
4
4
2021
445 מ׳
4/1/2026
1.91 מ׳ ₪
82
₪23,292
4
4
1986
357 מ׳
3/31/2026
2.08 מ׳ ₪
70
₪29,714
3
3
2029
800 מ׳
3/31/2026
2.97 מ׳ ₪
135
₪22,000
5
1
2026

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר26 א׳ ₪
תשואה2.94%

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
6/10
למד עוד

מודעות נוספות בשבילך

₪4,900
מתיווך
דירה
3 חד׳
קומה 7
90 מ"ר
המרכז השקט

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בפתח תקווה
גד מכנס 28, פתח תקווה
גד מכנס 28, פתח תקווה
דירות 5-4 חד׳
10 קומות
החל מ - ₪2,590,000
מכנס גד 28, פתח תקווה
דף הבית
פתח תקווה
המרכז השקט
שכונות קרובות
מדלן 2026