PxPixel
העלאת מודעה
שדרות ויצמן 10, משכנות, רמלה
שדרות ויצמן 10, משכנות, רמלה
שדרות ויצמן 10, משכנות, רמלה
שדרות ויצמן 10, משכנות, רמלה
שדרות ויצמן 10, משכנות, רמלה
לכל התמונות · 7
₪3,800

שדרות ויצמן 10, משכנות, רמלה

דירה להשכרה
3
חדרים
1
קומה
64
מ״ר

יתרונות הנכס

כיווני אוויר 2x
לשותפים

תיאור הנכס

הדירה במצב מעולה, שקטה עם חלון גדול שפונה לדשא ומאיר את הבית. מטבח הוחלף במלואו השנה, מקלחת ושירותים משופצים עם מקלחון. בניין ושכנים מקסימים. בעקבות שירות מילואים - פחות זמין, מבקש לשלוח וואטסאפ.

מחיר למ״ר
₪59
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
04/2026
קומות בבניין
3
ארנונה
₪260
ועד
₪80

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (227)
-
3.8 א׳ ₪
64
₪59
3
1
-
557 מ׳
3/29/2026
1.21 מ׳ ₪
56
₪21,607
3
4
1960
433 מ׳
3/26/2026
1.37 מ׳ ₪
73
₪18,767
3
1
1960
757 מ׳
3/25/2026
1.38 מ׳ ₪
62
₪22,258
3
1
1989
120 מ׳
3/23/2026
1.42 מ׳ ₪
56
₪25,267
3
1
1970
652 מ׳
3/23/2026
1.38 מ׳ ₪
71
₪19,436
3
3
1985
97 מ׳
2/4/2026
1.12 מ׳ ₪
49
₪22,857
3
3
1960
553 מ׳
1/23/2026
625 א׳ ₪
46
₪13,586
3
1
1960
730 מ׳
1/19/2026
1.27 מ׳ ₪
86
₪14,767
5
3
1970

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר22 א׳ ₪
תשואה2.86%

תחושת קהילה
5/10
נקיון ותחזוקה
6/10
בתי ספר
3/10
תחבורה ציבורית
5/10
קניות וסידורים
5/10
בילוי ופנאי
2/10
למד עוד

מודעות נוספות בשבילך

₪3,800
בבלעדיות
TOP10 במדד המתווכים
דירה
3 חד׳
קומה 1
65 מ"ר
משכנות

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים ברמלה
PATIO בן שמן
PATIO בן שמן
דירות 7-4 חד׳
23 קומות
החל מ - ₪2,490,000
לוד
דף הבית
רמלה
משכנות
שכונות קרובות
מדלן 2026