PxPixel
העלאת מודעה
חטיבת יפתח 2, רמט, לוד
חטיבת יפתח 2, רמט, לוד
חטיבת יפתח 2, רמט, לוד
חטיבת יפתח 2, רמט, לוד
חטיבת יפתח 2, רמט, לוד
לכל התמונות · 5
₪4,000

חטיבת יפתח 2, רמט, לוד

דירה להשכרה
3
חדרים
4
קומה
58
מ״ר

תיאור הנכס

דירה שמורה עם מזגנין,קרובה לרכבת ולמרכז העיר,קרובה לתחנה מרכזית. מיקום מאוד מרכזי, יש ריהוט מיטה שולחן ספות מקרר תנור וכו

מחיר למ״ר
₪69
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
02/2026

היסטוריית עסקאות

בסביבה (287)
בבניין וברחוב (217)
-
4 א׳ ₪
58
₪68
3
4
-
138 מ׳
4/10/2026
1.3 מ׳ ₪
57
₪22,807
3
3
1960
138 מ׳
12/31/2025
220 א׳ ₪
57
₪3,859
3
2
1970
87 מ׳
12/7/2025
1.15 מ׳ ₪
40
₪28,750
2
4
1960
43 מ׳
12/3/2025
1.05 מ׳ ₪
45
₪23,333
3
2
1995
207 מ׳
7/2/2025
117 א׳ ₪
57
₪2,052
3
1
1970
100 מ׳
7/2/2025
117 א׳ ₪
57
₪2,052
3
1
1970
187 מ׳
6/26/2025
1.25 מ׳ ₪
62
₪20,161
3
3
1960
143 מ׳
4/2/2025
1.26 מ׳ ₪
62
₪20,322
3
ק
1983

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר21 א׳ ₪
תשואה2.99%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

מודעות נוספות בשבילך

₪3,100
מתיווך
דירה
3 חד׳
קומה 4
50 מ"ר
רמט

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בלוד
PATIO בן שמן
PATIO בן שמן
דירות 7-4 חד׳
23 קומות
החל מ - ₪2,490,000
לוד
דף הבית
לוד
רמט
שכונות קרובות
מדלן 2026