PxPixel
העלאת מודעה
אמזלג 2, נווה צדק, תל אביב יפו
אמזלג 2, נווה צדק, תל אביב יפו
אמזלג 2, נווה צדק, תל אביב יפו
אמזלג 2, נווה צדק, תל אביב יפו
אמזלג 2, נווה צדק, תל אביב יפו
לכל התמונות · 5
₪30,000

אמזלג 2, נווה צדק, תל אביב יפו

דירת גן להשכרה
מתיווך
4
חדרים
קרקע
קומה
160
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 2x
אמבטיה/מקלחת 3x
שירותים 3x
מרפסת
מעלית
ממ״ד
חיות מחמד

תיאור הנכס

בבניין חדש בשכונת נוה צדק צמוד לפארק המסילה דירת 4 חדרים 160 מ״ר בנוי + 20 מ״ר גינה מרפסת 2 מפלסים ( דופלקס ) חניה פרטית איבזור חשמלי מלא גופי תאורה מקלחונים נגרות כניסה מיידית - 30,000 ש״ח

מחיר למ״ר
₪188
מצב הנכס
חדש מקבלן
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
3
שנת בנייה
2026
מרפסת
20 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
דויד_ילין_9_תל_אביב_יפו
יצירת קשר
ליאור אביטן
תיווך רישיון: 316747

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (77)
-
30 א׳ ₪
160
₪187
4
ק
2026
418 מ׳
3/17/2026
3.1 מ׳ ₪
40
₪77,500
2
1
2027
286 מ׳
2/12/2026
11.5 מ׳ ₪
94
₪122,340
2.5
ק
2027
121 מ׳
1/7/2026
4.89 מ׳ ₪
51
₪95,980
2
2
2019
479 מ׳
12/5/2025
450 א׳ ₪
30
₪15,000
1
1
1940
479 מ׳
12/5/2025
1.1 מ׳ ₪
25
₪44,000
1
2
1940
479 מ׳
12/5/2025
250 א׳ ₪
18
₪13,888
1
1
1940
289 מ׳
11/12/2025
3.85 מ׳ ₪
52
₪74,038
2
15
2007
289 מ׳
10/29/2025
4.5 מ׳ ₪
58
₪77,586
2
21
2007

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר78 א׳ ₪
תשואה2.95%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

1 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: תחילת 2030

אופי הרחוב

רחוב אמזלג הוא רחוב מגורים עם חנויות לאורכו.

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
5/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
9/10
למד עוד

דירות נוספות של ZEMOUR EXCLUSIVE REALTY

לכל הדירות
משה סמילנסקי 13, פתח תקווה
₪1,950,000
דירה
3 חד׳
קומה 1
93 מ"ר
משה סמילנסקי , המרכז השקט

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
בארי 18-22 , תל אביב
בארי 18-22 , תל אביב
באר יעקב 18, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
נווה צדק
שכונות קרובות
מדלן 2026