PxPixel
העלאת מודעה
קרית סביונים, יהוד מונוסון
קרית סביונים, יהוד מונוסון
קרית סביונים, יהוד מונוסון
קרית סביונים, יהוד מונוסון
קרית סביונים, יהוד מונוסון
לכל התמונות · 18
₪16,500

בשכונת קרית סביונים, יהוד מונוסון

בית פרטי להשכרה
מתיווך
7
חדרים
קרקע
קומה
240
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
גינה
ממ״ד
מחסן

תיאור הנכס

בקרית סביונים היוקרתית! במיקום שקט מבוקש! קוטג' פינתי,מושקע ומטופח שמציע חוויית מגורים מושלמת! הבית כולל סלון OPEN-SPACE מרווח הפונה אל החוץ,מטבח מאובזר הכולל אי,קמין מעוצב,3 סוויטות מרווחות, מחסן,2 חניות,בקרבה לקניון ולשירותים קהילתיים ובמרחק הליכה למוסדות חינוך! כניסה ביולי,חובה לראות!לפרטים נוספים ולסיור אישי: גילה רודה מומחית לנכסי יוקרה לשירותך

מחיר למ״ר
₪69
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
06/2025
מחסן
-
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
מוטי נחום אל הנכס בקעת אונו
תיווך רישיון: 3995697

היסטוריית עסקאות

בסביבה (920)
בבניין וברחוב (231)
-
16.5 א׳ ₪
240
₪68
7
ק
-
145 מ׳
4/30/2026
2.35 מ׳ ₪
74
₪31,756
3
1
2004
142 מ׳
2/25/2026
2.65 מ׳ ₪
86
₪30,813
4
3
2000
142 מ׳
12/19/2025
3.31 מ׳ ₪
135
₪24,518
5
3
1994
142 מ׳
12/17/2025
2.75 מ׳ ₪
100
₪27,500
4
4
1998
142 מ׳
12/17/2025
3.5 מ׳ ₪
133
₪26,315
5
8
1995
271 מ׳
12/14/2025
3.28 מ׳ ₪
105
₪31,238
4
9
2016
142 מ׳
12/3/2025
2.67 מ׳ ₪
100
₪26,700
4.5
1
1995
156 מ׳
11/6/2025
2.45 מ׳ ₪
87
₪28,160
3
3
1999

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר28 א׳ ₪
תשואה4.72%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
9/10
נקיון ותחזוקה
9/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
6/10
למד עוד

דירות נוספות של אל-הנכס סביון בקעת אונו

לכל הדירות
יצחק נבון 6, קרית אונו
₪12,900,000
5 חד׳
קומה 31
165 מ"ר
נאות אריאל שרון

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים ביהוד מונוסון
PELEG | יהוד מונוסון
PELEG | יהוד מונוסון
דירות 6-5 חד׳
13 קומות
יהוד מונוסון
דף הבית
יהוד מונוסון
קרית סביונים
שכונות קרובות
מדלן 2026