PxPixel
העלאת מודעה
השומרון , אגרובנק, חולון
השומרון , אגרובנק, חולון
השומרון , אגרובנק, חולון
השומרון , אגרובנק, חולון
השומרון , אגרובנק, חולון
לכל התמונות · 5
₪4,900

השומרון , אגרובנק, חולון

דירה להשכרה
מתיווך
3
חדרים
קרקע
קומה
60
מ״ר

תיאור הנכס

במיקום שקט ופסטורלי, מאחורי בית יד לבנים דירת קרקע, עולים 4 מדרגות מיקום שקט בסמוך לגינה הדירה מסודרת ושמורה, מוארת עם כייווני אוויר של דרום מערב וצפון הדירה כ 60 מטר מתוכננת בצורה נוחה ופרקטית קיימים סורגים בכל הדירה, 2 מזגנים מטבח מרווח הדירה נמצאת בסמוך למרכז העיר, תחבורה ציבורית, היציאות מהעיר ומרכזי תרבות לטווח ארוך

מחיר למ״ר
₪82
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
3
ועד
₪50
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
השבטים_בת_ים
יצירת קשר
איתי יקיר
תיווך רישיון: 30723337

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (102)
-
4.9 א׳ ₪
60
₪81
3
ק
-
290 מ׳
4/21/2026
1.64 מ׳ ₪
53
₪30,943
3
2
1950
780 מ׳
4/20/2026
3.28 מ׳ ₪
110
₪29,818
5
1
2028
338 מ׳
4/13/2026
2.6 מ׳ ₪
75
₪34,653
3
8
2030
737 מ׳
3/31/2026
2.61 מ׳ ₪
109
₪23,944
5
5
2026
338 מ׳
3/29/2026
3.86 מ׳ ₪
120
₪32,125
5
7
2030
338 מ׳
3/29/2026
2.55 מ׳ ₪
75
₪34,000
3
5
2030
338 מ׳
3/12/2026
2.53 מ׳ ₪
75
₪33,733
3
4
2030
780 מ׳
3/10/2026
1.97 מ׳ ₪
50
₪39,400
2
4
2028

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר33 א׳ ₪
תשואה2.2%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב השומרון הוא רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים.

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
6/10
למד עוד

דירות נוספות של בית הנדל''ן מתווכים טובים זה נכס

לכל הדירות
טופז 1, באר יעקב
₪3,990,000
דופלקס
5 חד׳
קומת קרקע
130 מ"ר
צמרות המושבה

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בחולון
קרסו שנקר
קרסו שנקר
דירות 5-2 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪1,939,000
שנקר , חולון
דף הבית
חולון
אגרובנק
שכונות קרובות
מדלן 2026