PxPixel
העלאת מודעה
יוספטל גיורא 15, גיורא, רמלה
יוספטל גיורא 15, גיורא, רמלה
יוספטל גיורא 15, גיורא, רמלה
יוספטל גיורא 15, גיורא, רמלה
יוספטל גיורא 15, גיורא, רמלה
לכל התמונות · 7
₪4,900

יוספטל גיורא 15, גיורא, רמלה

דירה להשכרה
בבלעדיות
3.5
חדרים
7
קומה
80
מ״ר

תיאור הנכס

למכירה / להשכרה קומה 7 מתוך 7 3.5 חדרים כ-80 מ"ר מה יש בדירה: 3 מזגנים ארונות תנור + כיריים שולחן פינת אוכל מעלית חניה בשפע כיווני אוויר טובים נכס שמתאים גם למגורים וגם כהשקעה

מחיר למ״ר
₪61
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
7
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
אושרי חגאי
תיווך בבלעדיות רישיון: 3151836

היסטוריית עסקאות

בסביבה (686)
בבניין וברחוב (464)
-
4.9 א׳ ₪
80
₪61
3.5
7
-
376 מ׳
1/11/2026
2.16 מ׳ ₪
117
₪18,461
4
4
2015
196 מ׳
12/31/2025
1.37 מ׳ ₪
59
₪23,135
3
2
1980
314 מ׳
12/25/2025
1.26 מ׳ ₪
84
₪15,000
3
4
1970
153 מ׳
9/30/2025
1.17 מ׳ ₪
41
₪28,536
2
2
1960
376 מ׳
9/8/2025
2.23 מ׳ ₪
135
₪16,481
5
17
2017
182 מ׳
9/7/2025
1.43 מ׳ ₪
59
₪24,237
3
1
1988
417 מ׳
8/14/2025
1.33 מ׳ ₪
56
₪23,750
3
3
1980
376 מ׳
8/10/2025
2.8 מ׳ ₪
154
₪18,181
5
20
2021

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר23 א׳ ₪
תשואה3.32%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
9/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
10/10
תחבורה ציבורית
10/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
8/10
למד עוד

אודות המשרד

קבוצת חגאי
סוכנות הנדל"ן המובילה ברמלה #קבוצת_חגאי הינה סוכנות הנדל"ן אשר מבצעת את מספר העסקאות הגדול ביותר בעיר #רמלה ומלווה את הבעלי הדירות ורוכשי הדירות ב- ★יושרה ★אמינות ★הגינות ★ליווי מלא לאורך כל התהליך הכולל בתוכו לא מעט גורמים חיצוניים -בנקים, שמאים, יועצי משכנתאות, עו"ד וכו' ... ★מציאת הנכס המדוייק לצרכים והיכולות הפיננסיות ★מכירת הנכס במחיר הטוב ביותר אז אתם חושבים נדל"ן - אתם חושבים על המומחים בלבד! קבוצת חגאי | Hagay Group משנים לך כתובת
לעמוד המשרד