PxPixel
העלאת מודעה
הגר"א , נוה שאנן, תל אביב יפו
הגר"א , נוה שאנן, תל אביב יפו
הגר"א , נוה שאנן, תל אביב יפו
הגר"א , נוה שאנן, תל אביב יפו
הגר"א , נוה שאנן, תל אביב יפו
לכל התמונות · 20
₪8,200

הגר"א , נוה שאנן, תל אביב יפו

פנטהאוז להשכרה
מתיווך
4
חדרים
6
קומה
80
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 4x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מרפסת 2x
מעלית
ממ״ד
חיות מחמד
לשותפים

תיאור הנכס

להשכרה בשכונת נווה שאנן רחוב הגרא מרחק הליכה מגן החשמל רוטשילד ורחוב הרכבת יציאה נוחה לאיילון פנטהאוז דופלקס מרוהט קומפלט ברמה גבוהה 4 חדרים כ 100 מר מתאים גם ל 3 שותפים שני שירותים ומקלחת תאורה חדשה בכל הדירה מרפסת שמש מעלית חניה רובוטית בטאבו כניסה מיידית גמיש

מחיר למ״ר
₪103
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
6
על עמודים
כן
מרפסת 1
35 מ״ר
מרפסת 2
12 מ״ר
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
בילטמור_16_תל_אביב
יצירת קשר
מאור כהן
תיווך רישיון: 3143282

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (89)
-
8.2 א׳ ₪
80
₪102
4
6
-
695 מ׳
3/12/2026
2.99 מ׳ ₪
88
₪33,977
4
ק
2027
695 מ׳
3/3/2026
2.35 מ׳ ₪
59
₪39,884
3
ק
2027
601 מ׳
2/15/2026
2.45 מ׳ ₪
52
₪47,115
2
1
2023
331 מ׳
2/5/2026
2.32 מ׳ ₪
57
₪40,701
3
2
2012
96 מ׳
2/3/2026
2.45 מ׳ ₪
50
₪49,000
2
1
2025
881 מ׳
1/25/2026
2.8 מ׳ ₪
50
₪56,000
3
5
2021
793 מ׳
1/8/2026
2.8 מ׳ ₪
50
₪56,000
2
2
2027
537 מ׳
1/7/2026
2.08 מ׳ ₪
46
₪45,108
3
1
1960

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר44 א׳ ₪
תשואה3.05%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב הגר"א הוא רחוב מגורים עם חנויות לאורכו.

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
5/10
נקיון ותחזוקה
5/10
בתי ספר
6/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
6/10
בילוי ופנאי
5/10
למד עוד

דירות נוספות של M.C.NADLAN

לכל הדירות
דרך שלמה 79, תל אביב יפו
₪8,250
דירה
3 חד׳
קומה 6
58 מ"ר
דרך שלמה , פלורנטין

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
עין הקורא 2, תל אביב יפו
עין הקורא 2, תל אביב יפו
דירות 4-2 חד׳
7 קומות
עין הקורא 2, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
נוה שאנן
שכונות קרובות
מדלן 2026