PxPixel
העלאת מודעה
עין גנים 69, עין גנים, פתח תקווה
עין גנים 69, עין גנים, פתח תקווה
עין גנים 69, עין גנים, פתח תקווה
עין גנים 69, עין גנים, פתח תקווה
עין גנים 69, עין גנים, פתח תקווה
לכל התמונות · 10
₪5,900

עין גנים 69, עין גנים, פתח תקווה

דירה להשכרה
4
חדרים
2
קומה
116
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 3x

תיאור הנכס

דירה ענקית 116 מטר 99 מטר בטאבו 4 חדרים גדולים 3 כיווני אוויר משופצת! פרקט בחדרים מטבח חדש … חניה פרטית מקלט בבניין רחוב עין גנים 69 גמיש טווח ארוך קומה 2 .

מחיר למ״ר
₪51
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
3
ארנונה
₪1,300
ועד
₪100
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
לוחמי_הגיטו_37_פתח_תקווה

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (797)
-
5.9 א׳ ₪
116
₪50
4
2
-
598 מ׳
4/16/2026
1.87 מ׳ ₪
74
₪25,270
3
2
1995
565 מ׳
4/9/2026
1.73 מ׳ ₪
42
₪41,190
2
3
2022
605 מ׳
3/31/2026
1.9 מ׳ ₪
68
₪27,941
4
4
1960
1000 מ׳
3/24/2026
2 מ׳ ₪
67
₪29,850
2.5
1
1970
900 מ׳
3/11/2026
1.65 מ׳ ₪
52
₪31,730
3
2
1996
704 מ׳
3/6/2026
2.73 מ׳ ₪
101
₪27,015
4
6
2028
1079 מ׳
2/25/2026
1.5 מ׳ ₪
103
₪14,563
4
7
2026
439 מ׳
2/24/2026
2.12 מ׳ ₪
66
₪32,121
3
1
1970

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר28 א׳ ₪
תשואה3.08%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
6/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
6/10
בילוי ופנאי
5/10
למד עוד

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בפתח תקווה
עין גנים 12 פתח תקווה
עין גנים 12 פתח תקווה
דירות 6-4 חד׳
10 קומות
החל מ - ₪2,550,000
עין גנים 12, פתח תקווה
דף הבית
פתח תקווה
עין גנים
שכונות קרובות
מדלן 2026