PxPixel
העלאת מודעה
הידידות , שרונה, כפר יונה
הידידות , שרונה, כפר יונה
הידידות , שרונה, כפר יונה
הידידות , שרונה, כפר יונה
הידידות , שרונה, כפר יונה
לכל התמונות · 11
₪5,390,000
9
חדרים
קרקע
קומה
300

חניה
שירותים 3x
גינה
ממ״ד

תיאור הנכס

למכירה בבלעדיות דו-משפחתי מעוצב, מואר, מרווח ומפנק בשכונת שרונה המבוקשת בסגנון הכל כלול, פשוט להכנס עם מזוודות לחיים חדשים!!! מרתף מחולק וחצי ממנו מושכר לדיירת מקסימה ב3200 ש"ח . קומת כניסה עם מערכת מיזוג מודרנית,מטבח סמל חדשני עם אי ישיבה ענק,מרצפות 120X120,סלון ומקום לפינת אוכל,שירותי אורחים. קומת מגורים כוללת 4 חדרים גדולים. חצר רחבה עם עצי פרי ,מטבח חוץ ופרגולה. פארקים במרחק הליכה.

מה ההון העצמי שלך?
₪2,700,000
לכמה שנים תרצו לפרוס?
20
סה״כ הלוואה
₪2,690,000
ריבית ממוצעת
5.06%
החזר חודשי משוער
₪17,842
לקבלת הצעה
האמור מהווה דוגמא להמחשה בלבד ואינו מחשבון משכנתא או תחליף לכך. החישובים והנתונים בדוגמא נעשו לפי ממוצע המערכת הבנקאית של הריבית הכוללת החזויה (IRR) המפורסם באתר בנק ישראל נכון למועד החישוב (קישור לעמוד באתר בנק). במחשבון המשכנתא של בנק הפועלים (לינק למחשבון באתר השיווקי של הבנק) תוכלו לבצע סימולציות למסלולי משכנתא שונים ולקבל אומדן לתשלומי המשכנתא ותנאי הלוואה שונים, על פי הוראות הדין.
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. קבלת הלוואה מבנק הפועלים בע"מ בכפוף לאישור הבנק ולתנאיו.

מידע נוסף על הנכס

מחיר למ״ר
₪17,967
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
גמיש
שטח גינה
150 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
שמואל פרידמן
תיווך בבלעדיות רישיון: 3251898

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (3)
-
5.39 מ׳ ₪
300
₪17,966
9
ק
-
693 מ׳
3/18/2026
2.43 מ׳ ₪
131
₪18,549
5
2
2021
163 מ׳
3/15/2026
2.7 מ׳ ₪
122
₪22,131
5
2
2019
486 מ׳
3/11/2026
2.64 מ׳ ₪
125
₪21,120
5
5
2019
163 מ׳
3/9/2026
2.37 מ׳ ₪
103
₪22,961
4
5
2022
693 מ׳
3/1/2026
2.39 מ׳ ₪
113
₪21,150
4
4
2021
695 מ׳
2/19/2026
2.62 מ׳ ₪
124
₪21,129
5
5
2020
163 מ׳
2/18/2026
2.45 מ׳ ₪
107
₪22,897
4
7
2019
575 מ׳
2/16/2026
2.44 מ׳ ₪
111
₪21,981
5
2
2019

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר22 א׳ ₪
תשואה3.13%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
10/10
נקיון ותחזוקה
9/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
7/10
למד עוד

דירות נוספות של תיווך הוגן - באתי לשנות

לכל הדירות
אלה 1, מזכרת בתיה
₪100,000
בית פרטי
7 חד׳
קומת קרקע
206 מ"ר
אלה , נאות יצחק רבין

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בכפר יונה
דף הבית
כפר יונה
שרונה
שכונות קרובות
מדלן 2026