PxPixel
העלאת מודעה
יעקב נאמן , מורדות ארנונה, ירושלים
יעקב נאמן , מורדות ארנונה, ירושלים
יעקב נאמן , מורדות ארנונה, ירושלים
יעקב נאמן , מורדות ארנונה, ירושלים
יעקב נאמן , מורדות ארנונה, ירושלים
לכל התמונות · 10
₪9,200

יעקב נאמן , מורדות ארנונה, ירושלים

דירה להשכרה
בבלעדיות
5
חדרים
3
קומה
117
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
מרפסת
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

מאפייני פנים: 117 מ"ר | דירה חדשה | מוארת ומרווחת | 5 חדרים | יחידת הורים | 2 חדרי רחצה + 3 שירותים | ממ"ד | מרפסת 12 מ"ר | מיזוג אויר מיני מרכזי | יונקרס | תלת פאזה | 2 חניות | קומה 3 מתוך 7 | מעלית + מעלית שבת | מחסן 5 מ"ר | נגישות מלאה

מחיר למ״ר
₪79
מצב הנכס
חדש מקבלן
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
7
מרפסת
12 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
מגרשים_1A_1B_בשכונת_אמת_המים_ירושלים
יצירת קשר
רי/מקס שירז נדלן
תיווך בבלעדיות רישיון: 14106

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (0)
-
9.2 א׳ ₪
117
₪78
5
3
-
150 מ׳
3/23/2026
3.91 מ׳ ₪
104
₪37,567
4
2
2026
216 מ׳
2/12/2026
3.6 מ׳ ₪
109
₪33,027
4
2
2024
342 מ׳
2/2/2026
3.65 מ׳ ₪
123
₪29,674
5
11
2023
339 מ׳
2/2/2026
6.28 מ׳ ₪
193
₪32,538
6
16
2023
342 מ׳
1/22/2026
3.94 מ׳ ₪
123
₪31,991
5
14
2023
339 מ׳
1/19/2026
3.16 מ׳ ₪
76
₪41,536
3
5
2028
339 מ׳
1/19/2026
6.09 מ׳ ₪
177
₪34,423
5
18
2023
342 מ׳
1/18/2026
11 מ׳ ₪
216
₪50,925
6
23
2023

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר33 א׳ ₪
תשואה2.43%

תחבורה

בניה חדשה

1 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: אמצע 2027

החיים בשכונה

דירות נוספות של רי/מקס שירז נדלן

לכל הדירות
שדרות הרצל 76, ירושלים
₪3,950,000
דירה
4 חד׳
קומה 1
81 מ"ר
שדרות הרצל 76, בית הכרם

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בירושלים
ארנונה הילס
ארנונה הילס
דירות 6-5 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪6,200,000
ירושלים
דף הבית
ירושלים
מורדות ארנונה
שכונות קרובות
מדלן 2026