PxPixel
העלאת מודעה
, אביחיל
לכל התמונות · 1
₪15,500

בשכונת , אביחיל

בית פרטי להשכרה
מתיווך
6
חדרים
קרקע
קומה
230
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
כיווני אוויר 2x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
גינה
מרפסת 2x
ממ״ק

תיאור הנכס

בית פרטי מרווח ומתוכנן בקפידה, עם כניסה ראשית נוחה ממפלס הרחוב וחלוקה אידיאלית למשפחה המחפשת איכות חיים, פרטיות ופונקציונליות. קומת הקרקע מציעה חלל מגורים מואר ונעים הכולל סלון רחב עם יציאה לחצר, פינת אוכל, מטבח, חדר שינה ושירותי אורחים. במפלס חדרי השינה תיהנו מ-3 חדרי שינה נוספים לצד חדר רחצה ושירות. הקומה העליונה מעניקה מרחב פרטי וגמיש עם פינת עבודה, מרפסת גג גדולה ו-2 חדרי שינה נוספים — מושלם לאירוח, עבודה מהבית או משפחה מתרחבת.

מחיר למ״ר
₪67
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
07/2026
שטח גינה
1500 מ״ר
מרפסת 1
20 מ״ר
מרפסת 2
15 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
אלון
תיווך רישיון: 15719

היסטוריית עסקאות

בסביבה (22)
בבניין וברחוב (6)
-
15.5 א׳ ₪
230
₪67
6
ק
-
27 מ׳
5/30/2022
864.34 א׳ ₪
204
₪4,236
7
1
1950
53 מ׳
1/22/2018
4.45 מ׳ ₪
300
₪14,833
8
ק
1990
26 מ׳
9/28/2017
4.9 מ׳ ₪
250
₪19,599
6
ק
2003
27 מ׳
12/13/2016
2.35 מ׳ ₪
48
₪48,958
3
1
2004
27 מ׳
7/28/2016
3 מ׳ ₪
183
₪16,393
7
1
1977
26 מ׳
2/4/2016
4.1 מ׳ ₪
212
₪19,339
5
2
1994
27 מ׳
3/31/2015
3.94 מ׳ ₪
243
₪16,213
6
ק
1982
27 מ׳
2/28/2012
3.1 מ׳ ₪
151
₪20,529
5
ק
1990

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
9/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
7/10
תחבורה ציבורית
5/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
5/10
למד עוד

דירות נוספות של r.e. land

לכל הדירות
קרן קיימת 19, גבעתיים
₪3,980,000
דירה
3 חד׳
קומת קרקע
107 מ"ר
בורוכוב
דף הבית
אביחיל
מידע חשוב
מדלן 2026