PxPixel
העלאת מודעה
הצלע , נחלת גנים, רמת גן
הצלע , נחלת גנים, רמת גן
הצלע , נחלת גנים, רמת גן
הצלע , נחלת גנים, רמת גן
הצלע , נחלת גנים, רמת גן
לכל התמונות · 13
₪8,200

הצלע , נחלת גנים, רמת גן

דירה להשכרה
מתיווך
3
חדרים
7
קומה
75
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 2x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מרפסת
מחסן
מעלית
ממ״ד
חיות מחמד

תיאור הנכס

3 חד גדולה ומוארת במגדל מפואר עם נוף פתוח לפארק הירקון, 2 כא מלאים של מערב ודרום, אור ואוויר כל היום. בקומה 7 עם מרפסת מרובעת, מטבח נפרד וגדול עם מלא חללי אחסון, מאסטר הורים, חדר כביסה, חניה רגילה ומחסן. עוברת רענון: צבע, תאורת ספוטים, פרופילים במטבח וכל מה שצריך! לובי מפואר, שומר, חדר כושר וחדר דיירים ברמה גבוהה ובמיקום מושלם! כניסה מרח שקט, חציית כביש מפארק הירקון, קניון איילון, תחבצ וכו..

מחיר למ״ר
₪109
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
07/2026
קומות בבניין
27
מרפסת
10 מ״ר
מחסן
6 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
בני_הנביאים_20_רמת_גן
יצירת קשר
לירון צור
תיווך רישיון: 324337

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (137)
-
8.2 א׳ ₪
75
₪109
3
7
-
527 מ׳
4/20/2026
2.7 מ׳ ₪
93
₪29,032
4
1
1998
227 מ׳
3/11/2026
2.62 מ׳ ₪
60
₪43,666
3
2
1950
371 מ׳
2/23/2026
625 א׳ ₪
75
₪8,333
4
ק
1990
345 מ׳
2/19/2026
2.55 מ׳ ₪
71
₪35,915
3
2
1994
371 מ׳
2/11/2026
2.41 מ׳ ₪
84
₪28,690
4
5
1990
363 מ׳
2/5/2026
3.79 מ׳ ₪
96
₪39,445
4
8
2028
430 מ׳
2/5/2026
3.17 מ׳ ₪
90
₪35,222
4
3
2009
404 מ׳
1/30/2026
2.93 מ׳ ₪
80
₪36,625
3
12
2029

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר37 א׳ ₪
תשואה2.47%

תחושת קהילה
5/10
נקיון ותחזוקה
6/10
בתי ספר
7/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
5/10
למד עוד

אודות המשרד

WONDERLAND- וונדרלנד
משרד תיווך וונדרלנד – סוכנות הנדל"ן המובילה בגבעתיים/רמת גן אשר הוקמה בשנת 2008.
משרדינו מטפל בעשרות נכסים בלעדיים, דירות יד 2 ובמקביל משווק פרויקטים חדשים.
עם בדיקה קצרה באתר מדלן, תוכלו לגלות את היסטוריית המכירות שלנו בערים גבעתיים ורמת גן. היסטוריית המכירות הגדולה והמפוארת ביותר בגבעתיים!!!

לנגד עינינו מטרה אחת בלבד – לדאוג לבעלי הנכסים אותם אנו מייצגים ולהקפיד שכל עסקה בה אנו מעורבים תתבצע על הצד הטוב והמקצועי ביותר לשביעות רצונם של שני הצדדים בעסקה. ההמלצה שלכם בסוף התהליך שווה בשבילנו יותר מכסף.