PxPixel
העלאת מודעה
זהרון , נווה ים, ראשון לציון
זהרון , נווה ים, ראשון לציון
זהרון , נווה ים, ראשון לציון
לכל התמונות · 3
₪4,000

זהרון , נווה ים, ראשון לציון

יחידת דיור להשכרה
מתיווך
2
חדרים
מרתף
קומה
35
מ״ר

תיאור הנכס

***** מחיר: 4,000 ש"ח ***** להשכרה, יחידת דיור. בראשון לציון, בשכונת נווה ים, רחוב הזהרון. המחיר כולל ארנונה, מים, כבלים ואינטרנט, מונה חשמל בנפרד, כ- 35 מ"ר, *** מרוהטת *** משופצת מהיסוד, מיזוג, בעלי הבית מקסימים, כניסה: שבועיים. טלי סידס & ורד כהן נכסים משרדנו: הסוכה 12 כרמים, ראשל״צ

מחיר למ״ר
₪114
ורד כהן
תיווך רישיון: 31035703

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (14)
-
4 א׳ ₪
35
₪114
2
-1
-
901 מ׳
3/8/2026
3.77 מ׳ ₪
118
₪31,949
5
7
2025
233 מ׳
2/15/2026
2.1 מ׳ ₪
96
₪21,875
4.5
4
1996
1056 מ׳
1/29/2026
3.65 מ׳ ₪
117
₪31,196
5
11
2016
910 מ׳
1/19/2026
500 א׳ ₪
69
₪7,246
3
2
1997
859 מ׳
12/29/2025
3.4 מ׳ ₪
115
₪29,521
5.5
12
2008
733 מ׳
12/17/2025
2.9 מ׳ ₪
92
₪31,521
4
10
2011
901 מ׳
12/14/2025
3 מ׳ ₪
95
₪31,578
4
7
2025
1056 מ׳
11/24/2025
3.3 מ׳ ₪
107
₪30,841
4
15
2017

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר30 א׳ ₪
תשואה3.7%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
9/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
8/10
למד עוד

דירות נוספות של טלי סידס & ורד נכסים

לכל הדירות
הנמל 19, ראשון לציון
₪4,990,000
6 חד׳
קומה 1
250 מ"ר
הנמל , נווה ים

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בראשון לציון
האבות 11 ראשון לציון
האבות 11 ראשון לציון
דירות 5 חד׳
6 קומות
האבות 11, ראשון לציון
דף הבית
ראשון לציון
נווה ים
שכונות קרובות
מדלן 2026