PxPixel
העלאת מודעה
רמות צהלה, תל אביב יפו
רמות צהלה, תל אביב יפו
רמות צהלה, תל אביב יפו
רמות צהלה, תל אביב יפו
רמות צהלה, תל אביב יפו
לכל התמונות · 7
₪24,000

בשכונת רמות צהלה, תל אביב יפו

דו משפחתי להשכרה
מתיווך
7
חדרים
קרקע
קומה
300
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
אמבטיה/מקלחת 4x
שירותים 5x
גינה
ממ״ד

תיאור הנכס

בית דו משפחתי מהמם, גדול ומרווח עם גינה יפיפיה מהסלון פונה לפארק. במיקום שקט ופסטורלי. חדר מאסטר גדול + 2 חדרים נוספים בקומה 2 חדרים נוספים על הגג עם חדר רחצה מרתף גדול כיחידה עם כניסה נפרדת.

מחיר למ״ר
₪80
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
06/2026
שטח גינה
120 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
מגרש_110_מתחם_אשכול_תל_אביב
יצירת קשר
שלהבת הלפמן
תיווך רישיון: 3215033

היסטוריית עסקאות

בסביבה (436)
בבניין וברחוב (21)
-
24 א׳ ₪
300
₪80
7
ק
-
440 מ׳
10/5/2025
2.5 מ׳ ₪
146
₪17,123
5
2
1960
480 מ׳
7/24/2025
4.87 מ׳ ₪
116
₪41,982
5
2
1970
357 מ׳
7/2/2025
4.3 מ׳ ₪
90
₪47,777
3
3
2028
293 מ׳
12/15/2024
3.8 מ׳ ₪
93
₪40,860
4
1
1970
428 מ׳
7/18/2024
4 מ׳ ₪
86
₪46,511
4
1
1970
452 מ׳
7/14/2024
4.15 מ׳ ₪
97
₪42,783
4
1
1970
372 מ׳
6/14/2024
5.35 מ׳ ₪
95
₪56,315
5
2
1970
478 מ׳
5/30/2024
4.6 מ׳ ₪
118
₪38,983
5
1
2022

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר44 א׳ ₪
תשואה2.62%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
9/10
נקיון ותחזוקה
9/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
7/10
למד עוד

דירות נוספות של תיווך נינוה

לכל הדירות
₪5,150,000
דירה
4.5 חד׳
קומה 8
130 מ"ר
גייגר , נוה אביבים

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
טולקובסקי 12, תל אביב יפו
טולקובסקי 12, תל אביב יפו
דירות 7-4 חד׳
4 קומות
החל מ - ₪5,550,000
טולקובסקי 12, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
רמות צהלה
שכונות קרובות
מדלן 2026