PxPixel
העלאת מודעה
יונה וולך , ציר החינוך, הוד השרון
יונה וולך , ציר החינוך, הוד השרון
יונה וולך , ציר החינוך, הוד השרון
יונה וולך , ציר החינוך, הוד השרון
יונה וולך , ציר החינוך, הוד השרון
לכל התמונות · 5
₪8,700

יונה וולך , ציר החינוך, הוד השרון

דירה להשכרה
קומה
135
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
אמבטיה/מקלחת 3x
שירותים 3x
מרפסת
מחסן
מעלית
ממ״ד
חיות מחמד

תיאור הנכס

5 חדרים חדשה!!! גדולה בקומה 4, בציר החינוך, שכונת גרין פארק החדשה במערב הוד השרון! ** לנוף פתוח לדרום אין סופי ומערב ** 135 מ"ר + מרפסת 20 מ"ר כיווני אוויר: דרום ומערב, בניין חדש, מטבח מודרני, תריסים חשמליים בכל הבית, מאסטר הורים מפנק, 2 חניות + מחסן, לובי מפואר + חדר דיירים, *** מרחק הליכה מבתי ספר, פארק 4 עונות, קניון עזריאלי, ספורטן, ספורטק *** פרטי הנכס

מחיר למ״ר
₪64
מצב הנכס
חדש מקבלן
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
20
מרפסת
20 מ״ר
מחסן
-
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
מגרש_204_הדר_הוד_השרון
יצירת קשר
מנדי טל
תיווך רישיון: 3251804

היסטוריית עסקאות

בסביבה (121)
בבניין וברחוב (19)
-
8.7 א׳ ₪
135
₪64
5
4
-
304 מ׳
1/26/2026
4.49 מ׳ ₪
121
₪37,140
5
2
2024
380 מ׳
1/15/2026
5.35 מ׳ ₪
111
₪48,198
5
ק
2025
515 מ׳
12/31/2025
5 מ׳ ₪
126
₪39,682
5
2
2027
515 מ׳
12/30/2025
4.75 מ׳ ₪
127
₪37,401
5
2
2027
515 מ׳
12/21/2025
5.1 מ׳ ₪
126
₪40,476
5
1
2029
304 מ׳
11/30/2025
4.51 מ׳ ₪
121
₪37,314
5
3
2024
304 מ׳
11/20/2025
4.63 מ׳ ₪
123
₪37,658
5
3
2024
304 מ׳
11/19/2025
4.5 מ׳ ₪
120
₪37,520
5
4
2024

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר37 א׳ ₪
תשואה2.42%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

דירות נוספות של רימקס הוד והדר

לכל הדירות
אביב 1, הוד השרון
₪3,195,000
דירה
4 חד׳
קומה 3
105 מ"ר
אביב 1, מגדיאל

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בהוד השרון
בית הנערה
בית הנערה
דירות 5-3 חד׳
הבנים , הוד השרון
דף הבית
הוד השרון
ציר החינוך
שכונות קרובות
מדלן 2026