PxPixel
העלאת מודעה
הרכבת 58, נוה שאנן, תל אביב יפו
הרכבת 58, נוה שאנן, תל אביב יפו
הרכבת 58, נוה שאנן, תל אביב יפו
הרכבת 58, נוה שאנן, תל אביב יפו
הרכבת 58, נוה שאנן, תל אביב יפו
לכל התמונות · 8
₪9,900

הרכבת 58, נוה שאנן, תל אביב יפו

נכס כללי להשכרה
5
חדרים
4
קומה
139
מ״ר

תיאור הנכס

משרד משופץ לגמרי ברמה גבוהה, מרוהט כולל כורסאות בכל חדר, כולל עמדת קבלה, חדר ישיבות, וחדרי עבודה כולל מחסן כולל מטבחון. מפואר מתאים ל עורכי דין או הייטק מפואר. ללא תיווך!

מחיר למ״ר
₪71
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
23
שנת בנייה
2016
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
הזוהר_33_35_תל_אביב

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (104)
-
9.9 א׳ ₪
139
₪71
5
4
2016
112 מ׳
4/12/2026
3.39 מ׳ ₪
53
₪63,905
2
15
2029
112 מ׳
4/12/2026
3.42 מ׳ ₪
53
₪64,471
2
16
2029
112 מ׳
3/31/2026
3.27 מ׳ ₪
68
₪48,130
2
10
2029
112 מ׳
3/31/2026
3.32 מ׳ ₪
67
₪49,569
2
12
2029
112 מ׳
3/31/2026
3.37 מ׳ ₪
68
₪49,600
2
15
2029
112 מ׳
3/31/2026
3.35 מ׳ ₪
68
₪49,227
2
14
2029
748 מ׳
3/12/2026
2.99 מ׳ ₪
88
₪33,977
4
ק
2027
748 מ׳
3/3/2026
2.35 מ׳ ₪
59
₪39,884
3
ק
2027

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר48 א׳ ₪
תשואה2.55%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב הרכבת הוא רחוב ראשי שלאורכו חנויות ומסחר, וחולפים בו אוטובוסים.

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
5/10
נקיון ותחזוקה
5/10
בתי ספר
6/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
5/10
בילוי ופנאי
5/10
למד עוד

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
עין הקורא 2, תל אביב יפו
עין הקורא 2, תל אביב יפו
דירות 4-2 חד׳
7 קומות
עין הקורא 2, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
נוה שאנן
שכונות קרובות
מדלן 2026