PxPixel
העלאת מודעה
הירוקה המרכזית, הרצליה
הירוקה המרכזית, הרצליה
הירוקה המרכזית, הרצליה
הירוקה המרכזית, הרצליה
הירוקה המרכזית, הרצליה
לכל התמונות · 7
₪10,800

בשכונת הירוקה המרכזית, הרצליה

דירת גן להשכרה
מתיווך
5
חדרים
קרקע
קומה
149
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
אמבטיה/מקלחת 3x
שירותים 4x
גינה
ממ״ד
חיות מחמד

תיאור הנכס

בשכונה הירוקה דירת גן מרווחת. 3 מפלסים. 5 חדרים. בנוי כ 140 מ"ר. גינה של כ 150 מ"ר. 3 חדרי רחצה. 4 שרותים. יחידת הורים. רחוב שקט מאוד ומבוקש. קרוב לרייכמן, סופרמרקט ועוד מלא נקודות עניין. ללא עמלת תיווך לזמן מוגבל. לפרטים נוספים אל תהססו לפנות למוטי קורן, יועץ נדל"ן.

מחיר למ״ר
₪72
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
07/2026
קומות בבניין
4
שטח גינה
150 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
רמי_שבירו_בגליל_ים_מתחם_א
יצירת קשר
מוטי קורן
תיווך רישיון: 311102280

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (87)
-
10.8 א׳ ₪
149
₪72
5
ק
-
486 מ׳
2/25/2026
3.9 מ׳ ₪
95
₪41,052
4
2
2002
483 מ׳
2/18/2026
3.05 מ׳ ₪
103
₪29,611
4
2
1980
697 מ׳
2/12/2026
4.44 מ׳ ₪
125
₪35,520
5
3
2029
452 מ׳
2/5/2026
3.1 מ׳ ₪
59
₪52,542
4
3
1960
116 מ׳
2/4/2026
3.3 מ׳ ₪
103
₪32,038
4
5
2026
1587 מ׳
2/2/2026
4.16 מ׳ ₪
90
₪46,237
4
1
2029
490 מ׳
2/2/2026
4.33 מ׳ ₪
99
₪43,686
4
1
2025
601 מ׳
1/27/2026
4.85 מ׳ ₪
118
₪41,101
5
6
2013

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר34 א׳ ₪
תשואה2.75%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
10/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
8/10
למד עוד

דירות נוספות של קורן נדל"ן

לכל הדירות
רחל המשוררת 1, הרצליה
₪5,100,000
דירה
5 חד׳
קומה 2
127 מ"ר
רחל המשוררת , הירוקה המערבית

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בהרצליה
הרצליה הירוקה
הרצליה הירוקה
דירות 5-3 חד׳
8 קומות
הרצליה
דף הבית
הרצליה
הירוקה המרכזית
שכונות קרובות
מדלן 2026