PxPixel
העלאת מודעה
אריק איינשטיין , הרצליה ב', הרצליה
אריק איינשטיין , הרצליה ב', הרצליה
אריק איינשטיין , הרצליה ב', הרצליה
אריק איינשטיין , הרצליה ב', הרצליה
אריק איינשטיין , הרצליה ב', הרצליה
לכל התמונות · 5
₪12,000

אריק איינשטיין , הרצליה ב', הרצליה

דירה להשכרה
מתיווך
3.5
חדרים
3
קומה
124
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
כיווני אוויר 2x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מרפסת
מחסן
מעלית
ממ״ד
חיות מחמד

תיאור הנכס

בשיווק משורר השקעות בהרצליה הילס! דירת 3.5 חדרים גדולה ומרווחת כ-110 מ"ר בנוי + מרפסת שמש גדולה כ-14 מ"ר עם נוף פתוח, מחולקת מעולה, מוארת ונעימה למגורים עם המון חלונות ואור טבעי. מאסטר הורים גדול וחדר ארונות מפנק, מטבח רחב ומאובזר, 2 חניות ומחסן. בפרויקט: שמירה, בריכה חצי אולימפית, חדר כושר מפואר ולובי יוקרתי, במיקום מעולה בקרבת פארק הרצליה, מרכזי בילוי, מסעדות, אוניברסיטת רייכמן ויציאות נוחות.

מחיר למ״ר
₪97
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
06/2026
קומות בבניין
18
על עמודים
כן
מרפסת
12 מ״ר
לידור משורר
תיווך רישיון: 30931238

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (49)
-
12 א׳ ₪
124
₪96
3.5
3
-
1405 מ׳
1/14/2026
8.6 מ׳ ₪
215
₪40,023
5
ק
2025
808 מ׳
1/1/2026
10.5 מ׳ ₪
170
₪61,764
5
2
2025
291 מ׳
7/15/2025
5 מ׳ ₪
137
₪36,496
6
ק
1996
1450 מ׳
7/10/2025
12.8 מ׳ ₪
372
₪34,408
7
ק
2015
317 מ׳
7/6/2025
6.01 מ׳ ₪
180
₪33,400
5
ק
1989
787 מ׳
6/26/2025
3.5 מ׳ ₪
108
₪32,407
4
1
1980
470 מ׳
6/19/2025
4.8 מ׳ ₪
158
₪30,379
5
2
1981
546 מ׳
5/22/2025
7.35 מ׳ ₪
124
₪59,274
5
7
2028

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר45 א׳ ₪
תשואה3.31%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
9/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
8/10
למד עוד

דירות נוספות של משורר השקעות

לכל הדירות
יחזקאל שטרייכמן 12, תל אביב יפו
₪4,750,000
דירה
4 חד׳
קומה 1
114 מ"ר
יחזקאל שטרייכמן , נופי ים (הגוש הגדול)

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בהרצליה
נורדאו 14 הרצליה
נורדאו 14 הרצליה
נורדאו 14, הרצליה
דף הבית
הרצליה
הרצליה ב'
שכונות קרובות
מדלן 2026