PxPixel
העלאת מודעה
כרמי 22, התקווה, תל אביב יפו
כרמי 22, התקווה, תל אביב יפו
כרמי 22, התקווה, תל אביב יפו
כרמי 22, התקווה, תל אביב יפו
כרמי 22, התקווה, תל אביב יפו
לכל התמונות · 5
₪3,800

כרמי 22, התקווה, תל אביב יפו

דירה להשכרה
מתיווך
1.5
חדרים
קרקע
קומה
40
מ״ר

תיאור הנכס

להשכרה בבלעדיות! ברחוב כרמי 22, שכונת התקווה תל אביב. דירת 1.5 חדרים. בגודל 40 מטר. בקומת קרקע עם גג. 2 כיווני אוויר- צפון ומערב. כניסה מיידית. המחיר כולל כל החשבונות. לפרטים נוספים יעקב.

מחיר למ״ר
₪95
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
1
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
חוני_המעגל_7_9_תל_אביב_יפו
יצירת קשר
שירלי ורנר
תיווך רישיון: 31035845

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (100)
-
3.8 א׳ ₪
40
₪95
1.5
ק
-
339 מ׳
2/17/2026
1.98 מ׳ ₪
85
₪23,294
4
1
2022
920 מ׳
2/10/2026
2.74 מ׳ ₪
85
₪32,235
4
1
1996
385 מ׳
1/20/2026
1.55 מ׳ ₪
56
₪27,678
3
2
1960
195 מ׳
1/19/2026
1.6 מ׳ ₪
75
₪21,333
3
2
1950
102 מ׳
12/25/2025
900 א׳ ₪
61
₪14,754
2
2
1950
622 מ׳
12/17/2025
870 א׳ ₪
25
₪34,800
1
1
1985
380 מ׳
12/10/2025
120 א׳ ₪
24
₪5,000
1.5
1
1950
534 מ׳
11/10/2025
1.7 מ׳ ₪
61
₪27,868
3
1
1950

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר28 א׳ ₪
תשואה3.32%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב כרמי הוא רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים.

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
6/10
נקיון ותחזוקה
6/10
בתי ספר
6/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
7/10
למד עוד

אודות המשרד

קבוצת רימקס אושן תל אביב - צפון, מרכז, דרום
רי/מקס אושן - כי זה הבית שלך !
דירות למכירה בתל אביב – זו המומחיות שלנו!

קבוצת רי/מקס אושן הינה קבוצה המונה 3 משרדי תיווך נדל"ן בתל אביב מרשת רי/מקס העולמית, אשר פעילים בכל העיר עם עשרות סוכנים ושלושה סניפים.

משרדינו הינו המוביל מבין משרדי רי/מקס בעיר החל משנת 2014 ועד היום ובין המשרדים המובילים ברשת רי/מקס בישראל.
אנחנו מדורגים בטופ 3 על ידי אתר מדלן מבין כלל משרדי התיווך בעיר משנת 2019.