PxPixel
העלאת מודעה
יוסף הנשיא 8, לב תל אביב, תל אביב יפו
יוסף הנשיא 8, לב תל אביב, תל אביב יפו
יוסף הנשיא 8, לב תל אביב, תל אביב יפו
יוסף הנשיא 8, לב תל אביב, תל אביב יפו
יוסף הנשיא 8, לב תל אביב, תל אביב יפו
לכל התמונות · 5
₪8,200

יוסף הנשיא 8, לב תל אביב, תל אביב יפו

דירה להשכרה
מתיווך
2
חדרים
קרקע
קומה
60
מ״ר

תיאור הנכס

דירת 2 חדרים נעימה ומרווחת הממוקמת ברחוב שקט ומבוקש בלב תל אביב. הדירה כוללת סלון גדול ומואר, חדר שינה מרווח וחלל מגורים נוח ונעים. קומת קרקע כ-60 מ”ר דירה מרווחת עם סלון גדול רחוב שקט במיקום מרכזי ונוח מתאימה ליחיד או לזוג * יש יציאה לחצר לשימוש הדירה לא בטאבו * בבנין אין מקלט יש בבנין ממול

מחיר למ״ר
₪137
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
4
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
שטרוק_7_תל_אביב_יפו
יצירת קשר
ליאן סטפניוק
תיווך רישיון: 3251914

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (130)
-
8.2 א׳ ₪
60
₪136
2
ק
-
392 מ׳
4/27/2026
6.19 מ׳ ₪
121
₪51,190
3
1
2028
187 מ׳
4/20/2026
3.38 מ׳ ₪
47
₪71,808
3
3
1950
4149 מ׳
4/20/2026
4.9 מ׳ ₪
58
₪84,482
3
2
2032
4644 מ׳
4/19/2026
4.02 מ׳ ₪
65
₪61,922
3
15
2028
4644 מ׳
4/19/2026
2.81 מ׳ ₪
44
₪63,830
2
14
2028
4644 מ׳
4/19/2026
2.88 מ׳ ₪
44
₪65,460
2
16
2028
4644 מ׳
4/19/2026
5.36 מ׳ ₪
91
₪58,898
3.5
8
2028
4644 מ׳
4/17/2026
4.81 מ׳ ₪
85
₪56,630
3.5
1
2028

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר67 א׳ ₪
תשואה2.09%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

1 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: תחילת 2027

אופי הרחוב

רחוב יוסף הנשיא הוא רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים.

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
10/10
בילוי ופנאי
10/10
למד עוד

דירות נוספות של הום פלייס - תל אביב

לכל הדירות
יד המעביר 4, תל אביב יפו
₪6,850,000
5 חד׳
קומה 7
200 מ"ר
הדר יוסף

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
ג'ורג' אליוט 13 תל אביב
ג'ורג' אליוט 13 תל אביב
דירות 6-2 חד׳
6 קומות
החל מ - ₪4,950,000
אליוט ג'ורג' 13, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
לב תל אביב
שכונות קרובות
מדלן 2026