PxPixel
העלאת מודעה
כצנלסון 21, קריית יוסף, גבעתיים
כצנלסון 21, קריית יוסף, גבעתיים
כצנלסון 21, קריית יוסף, גבעתיים
כצנלסון 21, קריית יוסף, גבעתיים
כצנלסון 21, קריית יוסף, גבעתיים
לכל התמונות · 10
₪5,400

כצנלסון 21, קריית יוסף, גבעתיים

דירה להשכרה
קומה
68
מ״ר

תיאור הנכס

דירת 2 חדרים פלוס הול כניסה גדול. 68 מ"ר. קומה 3 בלי מעלית (עולים 2 ורבע קומות). הדירה עורפית. יש מזגנים ודוד שמש. יש בדירה אמבטיה ומקלחת. הדירה מרוהטת (יש גם אופציה להוציא ריהוט). הכל מתחת לבית - חנויות, בתי קפה, מסעדות, תחבורה ציבורית. לטווח ארוך. כניסה ב1.6.26 (אפשר לפני).

מחיר למ״ר
₪79
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
05/2026
קומות בבניין
4
ארנונה
₪887
ועד
₪150
מרפסת 1
6 מ״ר
מרפסת 2
2 מ״ר
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
מגרש_107_מתחם_אשכול_תל_אביב
יצירת קשר
צבי ילין
תיווך רישיון: 312108429

היסטוריית עסקאות

בסביבה (282)
בבניין וברחוב (1000)
-
5.4 א׳ ₪
68
₪79
2
3
-
66 מ׳
3/29/2026
4.11 מ׳ ₪
95
₪43,263
4
4
2024
148 מ׳
2/17/2026
2.42 מ׳ ₪
65
₪37,230
3
3
1960
148 מ׳
12/29/2025
2.5 מ׳ ₪
80
₪31,250
2.5
2
1960
138 מ׳
12/25/2025
2.7 מ׳ ₪
60
₪45,000
2
2
1960
161 מ׳
9/17/2025
3.6 מ׳ ₪
78
₪46,153
4
3
1970
158 מ׳
7/3/2025
4.36 מ׳ ₪
113
₪38,584
5
ק
1985
108 מ׳
6/12/2025
4.8 מ׳ ₪
111
₪43,243
5
3
1970
83 מ׳
5/29/2025
3.18 מ׳ ₪
69
₪46,014
3.5
2
1960

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר43 א׳ ₪
תשואה2.51%

תחושת קהילה
9/10
נקיון ותחזוקה
9/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
8/10
למד עוד

דירות נוספות של רימקס פוקוס

לכל הדירות
מעפילי אגוז 69, תל אביב יפו
₪4,800
דירה
3 חד׳
קומה 2
60 מ"ר
מעפילי אגוז 69, נוה חן

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בגבעתיים
אוליבר | תל אביב
אוליבר | תל אביב
שדרות ששת הימים 48, תל אביב יפו
דף הבית
גבעתיים
קריית יוסף
שכונות קרובות
מדלן 2026