PxPixel
העלאת מודעה
מודליאני 12, הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו
מודליאני 12, הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו
מודליאני 12, הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו
מודליאני 12, הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו
מודליאני 12, הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו
לכל התמונות · 12
₪20,000

מודליאני 12, הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו

דירה להשכרה
קומה
142
מ״ר

יתרונות הנכס

אמבטיה/מקלחת 2x
מרפסת
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

דירה חדשה לחלוטין בפרויקט תמ״א 38/2, הממוקמת ברחוב שקט ומלא קסם במרחק דקות ספורות מכיכר רבין! הדירה בקומה 2 עם מעלית, בשטח של 130 מטר עם 12 מטר מרפסת. התכנון כולל חמישה חדרים - 3 חדרי שינה, סלון מרווח וחדר עבודה, לצד 2 חדרי רחצה. לדירה חנייה תת־קרקעית רגילה + חניה רובוטית.

מחיר למ״ר
₪141
מצב הנכס
חדש מקבלן
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
7
ארנונה
₪2,225
ועד
₪1,000
מרפסת
12 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
ויצמן_117_תל_אביב_יפו
יצירת קשר
ברק דאון
תיווך רישיון: 3164010

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (114)
-
20 א׳ ₪
142
₪140
5
2
-
446 מ׳
4/13/2026
3 מ׳ ₪
46
₪65,217
2
5
2030
169 מ׳
3/31/2026
3.28 מ׳ ₪
39
₪84,205
1
ק
2027
368 מ׳
3/26/2026
4.26 מ׳ ₪
64
₪66,515
2
2
2031
351 מ׳
3/25/2026
3.1 מ׳ ₪
49
₪63,265
2
3
2029
219 מ׳
3/17/2026
5.3 מ׳ ₪
84
₪63,095
3.5
1
2029
395 מ׳
3/16/2026
5.25 מ׳ ₪
63
₪83,333
3
6
2027
351 מ׳
3/12/2026
3.75 מ׳ ₪
59
₪63,559
3
4
2029
317 מ׳
3/11/2026
2.58 מ׳ ₪
39
₪66,153
2
1
2027

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר65 א׳ ₪
תשואה2.25%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

2 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: אמצע 2030

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
6/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
7/10
תחבורה ציבורית
10/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
9/10
למד עוד

דירות נוספות של דאון גרופ נדל"ן - DAON GROUP REAL ESTATE

לכל הדירות
נמיר 112, תל אביב יפו
₪3,590,000
דירה
3.5 חד׳
קומה 1
77 מ"ר
נמיר 112, שיכון בבלי

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
ecocity בצייטלין 5,7,9 תל אביב
ecocity בצייטלין 5,7,9 תל אביב
דירות 4-2 חד׳
6 קומות
החל מ - ₪5,800,000
צייטלין 5, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
הצפון החדש החלק הדרומי
שכונות קרובות