PxPixel
העלאת מודעה
אזורי חן, תל אביב יפו
אזורי חן, תל אביב יפו
לכל התמונות · 2
₪15,500

בשכונת אזורי חן, תל אביב יפו

דירה להשכרה
קומה
133
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
כיווני אוויר 2x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מרפסת
מחסן
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

בגימל החדשה, דירת 5 חדרים ענקית , 133 מ"ר לפי ארנונה. מרפסת יפה כ 25 מ"ר. חלל אירוח מרווח, חלוקה טובה. 2 חדרי רחצה מלאים ( אמבטיה+ מקלחון). 2 חניות נפרדות ומחסן. כניסה - 01.05.26.

מחיר למ״ר
₪117
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
04/2026
קומות בבניין
7
מרפסת
25 מ״ר
מחסן
-
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
בארי_18_תל_אביב
יצירת קשר
רפאל עזר
תיווך רישיון: 317677

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (47)
-
15.5 א׳ ₪
133
₪116
5
3
-
193 מ׳
11/26/2025
4.55 מ׳ ₪
114
₪39,912
5
9
1998
173 מ׳
11/24/2025
3.85 מ׳ ₪
79
₪48,734
3
3
2008
238 מ׳
11/3/2025
3.88 מ׳ ₪
78
₪49,679
3
6
2002
499 מ׳
11/2/2025
3.43 מ׳ ₪
172
₪19,926
5
9
2026
193 מ׳
10/23/2025
9.1 מ׳ ₪
155
₪58,709
4
13
1999
173 מ׳
10/21/2025
3.96 מ׳ ₪
79
₪50,063
3
8
2000
187 מ׳
10/15/2025
4.78 מ׳ ₪
97
₪49,226
4
3
2005
238 מ׳
9/18/2025
3.5 מ׳ ₪
62
₪56,451
3
1
2000

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר49 א׳ ₪
תשואה2.66%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב קדושי השואה הוא רחוב מגורים שאוטובוסים חולפים לאורכו.

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
10/10
נקיון ותחזוקה
10/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
8/10
למד עוד

דירות נוספות של רפאל נדל"ן

לכל הדירות
קשאני 10, תל אביב יפו
₪5,330,000
דירה
4.5 חד׳
קומה 6
130 מ"ר
קשאני , רמת אביב ג

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
בילטמור 8, תל אביב יפו
בילטמור 8, תל אביב יפו
דירות 5-4 חד׳
8 קומות
בילטמור 8, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
אזורי חן
שכונות קרובות
מדלן 2026