PxPixel
העלאת מודעה
לילינבלום , דרום רוטשילד, תל אביב יפו
לילינבלום , דרום רוטשילד, תל אביב יפו
לילינבלום , דרום רוטשילד, תל אביב יפו
לילינבלום , דרום רוטשילד, תל אביב יפו
לכל התמונות · 4
₪7,000

לילינבלום , דרום רוטשילד, תל אביב יפו

דירה להשכרה
קומה
65
מ״ר

תיאור הנכס

לופט מהמם להשכרה בלב העיר! ???? ברחוב לילינבלום המבוקש – דירת לופט כ-65 מ"ר קומה ב', חזיתית עם מרפסת שמש ☀️ חלל פתוח, מואר ונעים מתאימה ליחיד/זוג מקלט כ- 100 מ"ר משם פנויה לכניסה מיידית! מ.ר. 3141303

מחיר למ״ר
₪108
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
4
מרפסת
6 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
קהילת_בודפשט_8_תל_אביב
יצירת קשר
מיקי בן – אמתי
תיווך רישיון: 3141303

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (110)
-
7 א׳ ₪
65
₪107
1
2
-
6409 מ׳
3/25/2026
3.31 מ׳ ₪
45
₪73,488
2
8
2034
5431 מ׳
3/16/2026
12.4 מ׳ ₪
133
₪93,214
5
31
2031
5431 מ׳
3/16/2026
5.92 מ׳ ₪
62
₪95,419
2
ק
2031
5431 מ׳
2/15/2026
25.4 מ׳ ₪
237
₪107,181
6
32
2031
5431 מ׳
2/15/2026
15.15 מ׳ ₪
162
₪93,537
6
32
2031
6409 מ׳
2/11/2026
9.04 מ׳ ₪
101
₪89,526
4
30
2034
5431 מ׳
2/9/2026
5.1 מ׳ ₪
64
₪79,687
2
14
2031
486 מ׳
1/27/2026
4.73 מ׳ ₪
96
₪49,289
3
4
2027

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר77 א׳ ₪
תשואה2.83%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב לילינבלום הוא רחוב מגורים עם חנויות לאורכו.

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
6/10
בתי ספר
5/10
תחבורה ציבורית
10/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
10/10
למד עוד

דירות נוספות של יועצים BM

לכל הדירות
בארי 4, תל אביב יפו
₪3,350,000
דירה
2 חד׳
קומת קרקע
50 מ"ר
בארי , הצפון החדש החלק הדרומי

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
הלסינקי 13 תל אביב יפו
הלסינקי 13 תל אביב יפו
דירות 5-4 חד׳
7 קומות
הלסינקי 13, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
דרום רוטשילד
שכונות קרובות
מדלן 2026