PxPixel
העלאת מודעה
₪7,900

השבטים , רמת הנשיא, בת ים

דירה להשכרה
מתיווך
4
חדרים
15
קומה
102
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 2x
מרפסת
מחסן
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

להשכרה בפרויקט מומנט בבת ים, 4 חדרים, 102 מ"ר, קומה 15/35, יחידת הורים, סלון מרווח, מרפסת שמש 12 מטר, כיווני אויר דרום מערב, מטבח משודרג, נוף פתוח, חניה, מחסן.

מחיר למ״ר
₪77
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
35
מרפסת
102 מ״ר
חן יאיר נחמני
תיווך רישיון: 3225276

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (810)
-
7.9 א׳ ₪
102
₪77
4
15
-
774 מ׳
4/29/2026
1.56 מ׳ ₪
60
₪26,000
3
2
1970
785 מ׳
4/16/2026
1.7 מ׳ ₪
60
₪28,333
3
4
1960
1163 מ׳
4/12/2026
1.71 מ׳ ₪
69
₪24,782
3
3
1970
1163 מ׳
3/26/2026
1.85 מ׳ ₪
80
₪23,125
4
3
1980
1288 מ׳
3/15/2026
2.21 מ׳ ₪
59
₪37,372
3
3
1970
578 מ׳
3/12/2026
2.35 מ׳ ₪
89
₪26,404
4
6
2004
1527 מ׳
2/26/2026
1.2 מ׳ ₪
51
₪23,529
3
1
1960
1266 מ׳
2/26/2026
1.62 מ׳ ₪
52
₪31,153
3
1
1960

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר27 א׳ ₪
תשואה2.32%

תחבורה

בניה חדשה

החיים בשכונה

בטיחות

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
10/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
6/10
למד עוד

דירות נוספות של Keller Williams בת ים

לכל הדירות
בן גוריון 2, חולון
₪2,395,000
דירה
4 חד׳
קומה 6
100 מ"ר
בן גוריון 2, קרית בן גוריון

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בבת ים
דף הבית
בת ים
רמת הנשיא
שכונות קרובות
מדלן 2026