PxPixel
העלאת מודעה
המלך שלמה , נווה דוד, חיפה
המלך שלמה , נווה דוד, חיפה
המלך שלמה , נווה דוד, חיפה
המלך שלמה , נווה דוד, חיפה
המלך שלמה , נווה דוד, חיפה
לכל התמונות · 17
₪7,500

המלך שלמה , נווה דוד, חיפה

דירה להשכרה
מתיווך
5
חדרים
9
קומה
122

תיאור הנכס

חדשה להשכרה פרויקט אלמוג כרמל מערב בנווה דוד דירת 5 חד כ 122 מ"ר + מרפסת 22 מ"ר ✅|חניה פרטית , ממד , מחסן גדול ✅|נוף ים מדהים !! ✅|נגישות מלאה + איכות בניה ברמה גבוה + גן פרטי לדיריי הבנין + חדרי אירוח משותפים ✅|מחולקת מעולה מוארת ומרווחת ✅|מרחק הליכה לים , מרכז מסחרי , מוסדות לימוד ולצירים הראשיים של חיפה

מחיר למ״ר
₪61
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
06/2026
קומות בבניין
27
שנת בנייה
2023
מרפסת
22 מ״ר
מחסן
-
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
קרית_ספר_25_חיפה
יצירת קשר
דניאל רחמים
תיווך רישיון: 3217515

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (617)
-
7.5 א׳ ₪
122
₪61
5
9
2023
156 מ׳
3/31/2026
2.39 מ׳ ₪
83
₪28,795
4
6
2028
174 מ׳
3/25/2026
2.5 מ׳ ₪
101
₪24,752
4
21
2023
156 מ׳
3/10/2026
2.99 מ׳ ₪
106
₪28,207
4
18
2029
314 מ׳
3/8/2026
1.3 מ׳ ₪
58
₪22,413
3
1
1990
154 מ׳
2/24/2026
1.25 מ׳ ₪
42
₪29,761
2
1
1950
174 מ׳
2/22/2026
2.52 מ׳ ₪
101
₪24,950
4
22
2023
314 מ׳
2/9/2026
650 א׳ ₪
29
₪22,413
1.5
1
1970
156 מ׳
1/20/2026
3.35 מ׳ ₪
126
₪26,587
5
18
2029

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר24 א׳ ₪
תשואה1.72%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
6/10
נקיון ותחזוקה
6/10
בתי ספר
6/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
6/10
בילוי ופנאי
5/10
למד עוד

אודות המשרד

א.ב בנדלן
חברת א.ב בנדלן הינה מחברות הנדל"ן הגדולות והמובילות בצפון בעלת 11 שנות ניסיון בתחום הנדלן
ומחזיקה ברזומה רשימה ארוכה של עסקאות נדלן שביצעה במהלך השנים
חברה יחודית שהוקמה על מנת לספק ללקחותיה ליווי אישי בכל תהליך רכישה או מכירה של נכס מתחילת התהליך ועד הסוף מאגדת תחת קורת גג אחת אנשי מקצוע מהטובים בתחום ונותנת מענה וטיפול מקיף לכל צורך שקיים בדרך לעסקת נדלן
תוך מתן הידע והביטחון בשקיפות מלאה הנדרשים לקידום התהליך ולקבלת ההחלטות מהפשוטות ביותר ועד המורכבות ביותר