PxPixel
העלאת מודעה
סוטין 9, קרית שפרינצק, חיפה
סוטין 9, קרית שפרינצק, חיפה
סוטין 9, קרית שפרינצק, חיפה
סוטין 9, קרית שפרינצק, חיפה
לכל התמונות · 4
₪4,950

סוטין 9, קרית שפרינצק, חיפה

דירה להשכרה
3.5
חדרים
7
קומה
80
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 2x
מעלית
מקלט

תיאור הנכס

דירה נהדרת. מוארת ומאווררת בקומה 7. נמצאת בצמוד לגן משחקים וגן ציבורי מעלית וגישה נוחה עד לדירה

מחיר למ״ר
₪62
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
8
ועד
₪150

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (46)
-
4.95 א׳ ₪
80
₪61
3.5
7
-
324 מ׳
3/31/2026
1.93 מ׳ ₪
76
₪25,394
4
8
2024
357 מ׳
3/19/2026
1.68 מ׳ ₪
94
₪17,819
4
3
1970
188 מ׳
3/19/2026
1.5 מ׳ ₪
74
₪20,270
3
3
1987
391 מ׳
3/18/2026
1.72 מ׳ ₪
85
₪20,235
4
7
2026
149 מ׳
3/10/2026
305 א׳ ₪
51
₪5,980
3
2
1970
858 מ׳
3/6/2026
1.3 מ׳ ₪
74
₪17,567
4
8
1994
499 מ׳
2/24/2026
1.09 מ׳ ₪
38
₪28,684
2
3
1970
433 מ׳
2/12/2026
1.15 מ׳ ₪
39
₪29,487
1.5
2
1960

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר21 א׳ ₪
תשואה2.43%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
5/10
למד עוד

מודעות נוספות בשבילך

₪2,800
מתיווך
דירה
3 חד׳
קומה 4
60 מ"ר
קרית שפרינצק

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בחיפה
דף הבית
חיפה
קרית שפרינצק
שכונות קרובות
מדלן 2026