PxPixel
העלאת מודעה
יבנה , , הרצליה
יבנה , , הרצליה
יבנה , , הרצליה
יבנה , , הרצליה
יבנה , , הרצליה
לכל התמונות · 15
₪11,000

יבנה , הרצליה

דירה להשכרה
מתיווך
5
חדרים
7
קומה
134
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 3x
מרפסת
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

הרצליה מיקום מרכזי ומבוקש! דקה נסיעה מהמרכז הבינתחומי, סמוך לספורטק, פארק הרצליה, קניון שבעת הכוכבים, תחנת הרכבת ויציאות מהעיר. דגם D דירת 5 חדרים בגודל 126 מ"ר + מרפסת 13 מ"ר 2 חניות תת קרקעית רגילות! קומה משתנה מאסטר הורים מוארת ושקטה 3 שירותים ומקלחות + אמבטיה ממ"ד

מחיר למ״ר
₪82
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
8
מרפסת
14 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
חדרה_10_תל_אביב_יפו
יצירת קשר
אורן קטן
תיווך רישיון: 30782458

היסטוריית עסקאות

בסביבה (725)
בבניין וברחוב (1)
-
11 א׳ ₪
134
₪82
5
7
-
305 מ׳
3/18/2026
4.22 מ׳ ₪
126
₪33,468
5
2
2026
305 מ׳
3/12/2026
4.25 מ׳ ₪
126
₪33,704
5
3
2026
246 מ׳
3/11/2026
2.87 מ׳ ₪
99
₪28,989
4
1
1993
305 מ׳
2/16/2026
3.76 מ׳ ₪
102
₪36,831
4
6
2026
305 מ׳
2/4/2026
4.01 מ׳ ₪
134
₪29,901
5
1
2026
313 מ׳
1/21/2026
2.97 מ׳ ₪
63
₪47,142
3
1
2023
305 מ׳
1/18/2026
4.33 מ׳ ₪
126
₪34,339
5
5
2026
207 מ׳
12/22/2025
3.08 מ׳ ₪
96
₪32,031
4
5
2015

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר34 א׳ ₪
תשואה2.63%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב יבנה הוא רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים.

דירות נוספות של קבוצת עמית טל

לכל הדירות
הנביאים 33, תל אביב יפו
₪7,300,000
דירה
5 חד׳
קומה 2
161 מ"ר
הנביאים 33, הצפון הישן החלק הדרום מזרחי

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בהרצליה
דף הבית
הרצליה
מידע חשוב
מדלן 2026