PxPixel
העלאת מודעה
שדרות האגמים 7, אגמים, נתניה
שדרות האגמים 7, אגמים, נתניה
שדרות האגמים 7, אגמים, נתניה
שדרות האגמים 7, אגמים, נתניה
שדרות האגמים 7, אגמים, נתניה
לכל התמונות · 11
₪8,000

שדרות האגמים 7, אגמים, נתניה

דירה להשכרה
5
חדרים
5
קומה
130
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
כיווני אוויר 3x
אמבטיה/מקלחת 2x
מרפסת 2x
מחסן
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

בשכונת אגמים האכותית בקו ראשון לפארק אגמון החורף וצפיה עד לים. גני ילדים ומרכז מסחרי בקרבה.דירת כנף 3 כיווני אויר מוארת ומאוורת. לובי מהודר,חדר ממ״ד 9 מ״ר .מרפסת שמש 15 מ״ר. 2 שרותים מזגן מרכזי מחסן במרתף 1- ו 2 חניות. מזגן מרכזי .מטבח אככותי מגרות טריקה שקטה. רשתות יתושים בכל הפתחים.

מחיר למ״ר
₪62
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
06/2026
קומות בבניין
21
על עמודים
כן
ארנונה
₪2,000
ועד
₪470
שנת בנייה
2013
מרפסת 1
15 מ״ר
מרפסת 2
5 מ״ר
מחסן
7 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
גיא_ודורון_נתניה_אגם3

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (513)
-
8 א׳ ₪
130
₪61
5
5
2013
447 מ׳
4/20/2026
2.83 מ׳ ₪
140
₪20,214
5
7
2020
447 מ׳
4/20/2026
1.55 מ׳ ₪
140
₪11,071
5
28
2022
447 מ׳
3/31/2026
3.35 מ׳ ₪
139
₪24,100
5
32
2024
411 מ׳
3/23/2026
3.76 מ׳ ₪
129
₪29,147
5
5
2019
447 מ׳
3/19/2026
2.6 מ׳ ₪
114
₪22,807
4
9
2023
212 מ׳
3/16/2026
3 מ׳ ₪
105
₪28,523
4
10
2016
476 מ׳
3/12/2026
3.25 מ׳ ₪
127
₪25,590
5
14
2022
190 מ׳
3/9/2026
3.03 מ׳ ₪
125
₪24,240
5
3
2021

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר25 א׳ ₪
תשואה2.61%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
7/10
למד עוד

מודעות נוספות בשבילך

₪7,800
מתיווך
דירה
5 חד׳
קומה 8
132 מ"ר
אגמים

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בנתניה
GD TOWERS נתניה
GD TOWERS נתניה
דירות 5 חד׳
37 קומות
קרל פופר 3, נתניה
דף הבית
נתניה
אגמים
שכונות קרובות
מדלן 2026