PxPixel
העלאת מודעה
שאנן 9, מרכז העיר ב', רמת גן
שאנן 9, מרכז העיר ב', רמת גן
שאנן 9, מרכז העיר ב', רמת גן
שאנן 9, מרכז העיר ב', רמת גן
שאנן 9, מרכז העיר ב', רמת גן
לכל התמונות · 9
₪8,000

שאנן 9, מרכז העיר ב', רמת גן

דירת גן להשכרה
2.5
חדרים
קרקע
קומה
60
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
גינה
ממ״ד

תיאור הנכס

ברחוב חד סטרי ושקט, צמוד לביאליק ,דירת גן מקסימה שמרגישה ממש כמו בית פרטי. הדירה נמצאת בקומפלקס קטן ואינטימי של 4 דירות בלבד, משופצת ומעוצבת עם הרבה אופי וסטייל, גינה פרטית של כ60 מ"ר , חניה פרטית, ממ"ד. קרוב להכול - סופר פארם, בנקים, דואר, תחבורה ציבורית, בתי קפה וכל מה שצריך במרחק הליכה.לא בשבת וחגים.

מחיר למ״ר
₪133
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
06/2026
קומות בבניין
2
ארנונה
₪825
שטח גינה
60 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
דרך_השלום_92_96_תל_אביב

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (85)
-
8 א׳ ₪
60
₪133
2.5
ק
-
300 מ׳
4/14/2026
2.82 מ׳ ₪
71
₪39,718
3
1
2029
444 מ׳
3/30/2026
2.83 מ׳ ₪
92
₪30,706
4
3
1995
184 מ׳
3/30/2026
3.68 מ׳ ₪
97
₪37,886
4
1
2018
288 מ׳
3/29/2026
3.95 מ׳ ₪
110
₪35,909
3
7
2027
139 מ׳
3/24/2026
2.18 מ׳ ₪
52
₪41,923
2
2
2019
261 מ׳
3/19/2026
1.79 מ׳ ₪
52
₪34,423
2
2
1960
355 מ׳
2/15/2026
2.57 מ׳ ₪
76
₪33,815
3
2
1960
166 מ׳
2/15/2026
1 מ׳ ₪
73
₪13,698
3
1
1960

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר37 א׳ ₪
תשואה2.42%

תחושת קהילה
6/10
נקיון ותחזוקה
6/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
8/10
למד עוד

מודעות נוספות בשבילך

₪5,000
בבלעדיות
דירה
2.5 חד׳
קומת קרקע
60 מ"ר
מרכז העיר ב'

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים ברמת גן
קריניצי 53, רמת גן
קריניצי 53, רמת גן
דירות 3-2 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪2,400,000
קריניצי 53, רמת גן
דף הבית
רמת גן
מרכז העיר ב'
שכונות קרובות
מדלן 2026