PxPixel
העלאת מודעה
אריה רובין 3, נווה נוף, לוד
אריה רובין 3, נווה נוף, לוד
אריה רובין 3, נווה נוף, לוד
אריה רובין 3, נווה נוף, לוד
אריה רובין 3, נווה נוף, לוד
לכל התמונות · 11
₪4,500

אריה רובין 3, נווה נוף, לוד

דירה להשכרה
מתיווך
4
חדרים
6
קומה
76
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 3x
כיווני אוויר 3x
שירותים 2x
מעלית

תיאור הנכס

להשכרה דירת 4 חדרים משופצת בשכונת משמר נוף, לוד! רח׳ אריה רובין-3 קומה 6 מתוך 7 דירה מוארת, משופצת ושמורה ברמה גבוהה מתאימה במיוחד לזוגות צעירים או משפחות שמחפשות שקט, נוחות ומיקום מנצח. פרטי הנכס: 4 חדרים מרווחים ומתוכננים היטב קומה 6 מתוך 7 עם מעלית בניין מטופח עם קודן שני שירותים נוחות מקסימלית למשפחה מזגן מרכזי חניה בשפע נשארים בדירה: ארון, מקרר, תנור + כיריים גז שטח: 73 מ״ר בטאבו 76 מ״ר בארנונה דירה שמורה ללא צורך בשיפוץ מקלט תקני ומסודר בבניין כניסה: מאי 2026 לוקיישן מנצח: קרוב למרכז

מחיר למ״ר
₪59
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
7
ארנונה
₪503
ועד
₪150
שנת בנייה
1991
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
מארק רבינוביץ
תיווך רישיון: 3243258

היסטוריית עסקאות

בסביבה (959)
בבניין וברחוב (152)
-
4.5 א׳ ₪
76
₪59
4
6
1991
748 מ׳
4/5/2026
1.45 מ׳ ₪
82
₪17,621
4
8
1988
947 מ׳
2/12/2026
1.64 מ׳ ₪
86
₪19,069
3.5
2
1998
947 מ׳
1/16/2026
1.2 מ׳ ₪
76
₪15,789
4
5
1995
141 מ׳
1/8/2026
2.13 מ׳ ₪
78
₪27,307
3
4
2027
141 מ׳
12/28/2025
3.9 מ׳ ₪
136
₪28,676
6
ק
2027
884 מ׳
12/25/2025
1.45 מ׳ ₪
64
₪22,656
3
3
1990
141 מ׳
12/23/2025
3.5 מ׳ ₪
133
₪26,315
6
9
2027
452 מ׳
12/9/2025
2.2 מ׳ ₪
112
₪19,642
5
ק
1993

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר19 א׳ ₪
תשואה3.71%

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
10/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
5/10
בילוי ופנאי
4/10
למד עוד

אודות המשרד

רימקס SUCCESS
סניף רימקס רמלה לוד חולון מונה כ -4 משרדים, בסניפים שלנו כ 78 סוכנים פעילים אשר עובדים לפי אזורי התמחות, בסניף רמלה הרצל 92 27 סוכנים פעילים אשר עובדים על פי אזור התמחות
סניף לוד דוד המלך 2 -מונה כ 25 סוכנים
סניף חולון הלוחמים 1 מונה כ 26 סוכנים
יש לכל סוכן וסוכנת מאמן - יש לנו את האפשרות לתת מענה ולתת מחיר מצוין

בנוסף, אצל רימקס רמלה לוד גוש דן והשפלה
אצלנו במשרד נמצאים יועצי משכנתאות שעובדים איתנו יחד

אפשר למכור לבד ועל המחיר להתפשר - ואפשר לפנות למומחים ולקבל הרבה יותר