PxPixel
העלאת מודעה
הפודים , נחלת גנים, רמת גן
הפודים , נחלת גנים, רמת גן
הפודים , נחלת גנים, רמת גן
הפודים , נחלת גנים, רמת גן
הפודים , נחלת גנים, רמת גן
לכל התמונות · 9
₪6,490

הפודים , נחלת גנים, רמת גן

דירה להשכרה
מתיווך
2
חדרים
6
קומה
50
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 2x
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

50% הנחה בעמלת התיווך! בשכונת נחלת גנים, מוצעת להשכרה דירת 2 חד' חדשה (לא גרו בדירה), תכנון נוח, חניה רגילה וממ"ד. הדירה כוללת תנור וכיריים. מרחק הליכה מרכבת קלה ומיקום מנצח בעיר. לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום! *הדמיות לצורך המחשה

מחיר למ״ר
₪130
מצב הנכס
חדש מקבלן
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
9
ועד
₪275
שנת בנייה
2026
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
אור בשדרה
יצירת קשר
יירום בן דוד
תיווך רישיון: 325466

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (558)
-
6.49 א׳ ₪
50
₪129
2
6
2026
259 מ׳
4/20/2026
2.7 מ׳ ₪
93
₪29,032
4
1
1998
255 מ׳
2/23/2026
625 א׳ ₪
75
₪8,333
4
ק
1990
213 מ׳
2/19/2026
2.55 מ׳ ₪
71
₪35,915
3
2
1994
255 מ׳
2/11/2026
2.41 מ׳ ₪
84
₪28,690
4
5
1990
172 מ׳
2/5/2026
3.79 מ׳ ₪
96
₪39,445
4
8
2028
198 מ׳
2/5/2026
3.17 מ׳ ₪
90
₪35,222
4
3
2009
299 מ׳
1/30/2026
2.93 מ׳ ₪
80
₪36,625
3
12
2029
299 מ׳
1/23/2026
3.48 מ׳ ₪
102
₪34,117
4
2
2029

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר36 א׳ ₪
תשואה2.22%

תחושת קהילה
5/10
נקיון ותחזוקה
6/10
בתי ספר
7/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
5/10
למד עוד

דירות נוספות של WeHouse

לכל הדירות
בגין 141, תל אביב יפו
₪3,750,000
דירה
3 חד׳
קומה 32
75 מ"ר
בגין , מע"ר צפוני

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים ברמת גן
פארק טאוור
פארק טאוור
דירות 5-3 חד׳
31 קומות
החל מ - ₪3,190,000
המבדיל 26, רמת גן
דף הבית
רמת גן
נחלת גנים
שכונות קרובות
מדלן 2026