PxPixel
העלאת מודעה
שלום אש , הדר יוסף, תל אביב יפו
שלום אש , הדר יוסף, תל אביב יפו
שלום אש , הדר יוסף, תל אביב יפו
שלום אש , הדר יוסף, תל אביב יפו
שלום אש , הדר יוסף, תל אביב יפו
לכל התמונות · 5
₪11,000

שלום אש , הדר יוסף, תל אביב יפו

דירה להשכרה
קומה
120
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 3x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מעלית

תיאור הנכס

דירת חמישה חדרים במקור , כיום ארבעה, כשחדר אחד בוטל לטבת הגדלת הסלון. מרווחת מאוד ,משופצת ויפה. נוף פתוח. כוללת חניה ומעלית. נכס מספר 6962682

מחיר למ״ר
₪92
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
04/2026
קומות בבניין
7
על עמודים
כן
ארנונה
₪1,200
ועד
₪360
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
נתן אלתרמן 6-8
יצירת קשר
UPGRADE אפגרייד
תיווך רישיון: 312109886

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (256)
-
11 א׳ ₪
120
₪91
5
4
-
228 מ׳
4/20/2026
5.03 מ׳ ₪
111
₪45,270
5
2
2025
481 מ׳
4/9/2026
4.2 מ׳ ₪
93
₪45,161
4
3
1995
309 מ׳
3/31/2026
3.18 מ׳ ₪
73
₪43,561
3
3
2026
309 מ׳
3/31/2026
3.39 מ׳ ₪
73
₪46,438
3
6
2027
324 מ׳
3/17/2026
4.28 מ׳ ₪
93
₪46,021
4
7
2026
421 מ׳
3/9/2026
3.72 מ׳ ₪
78
₪47,628
3
5
2019
261 מ׳
2/25/2026
5.71 מ׳ ₪
110
₪51,904
5
6
2023
449 מ׳
2/25/2026
3.4 מ׳ ₪
78
₪43,589
3
1
2016

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר47 א׳ ₪
תשואה1.75%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
7/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
6/10
בילוי ופנאי
6/10
למד עוד

אודות המשרד

UPGRADE אפגרייד
במשרד התיווך שלנו, הממוקם בלב המרכז המסחרי של רחוב שלום אש בהדר יוסף משנת 2011, אנו מתמחים בתיווך נכסים לקנייה ומכירה בשכונות הצפון מזרחיות של תל אביב. צוותנו מורכב ממקצוענים בעלי ניסיון רב שנים, ואנו מקפידים על שירות מקצועי, אמין ואישי. בואו נעזור לכם למצוא את הנכס המושלם עבורכם ולהבטיח לכם עסקאות נכסים חלקות ומוצלחות. צרו איתנו קשר כדי להתחיל את המסע למציאת הבית שחלמתם עליו!
לעמוד המשרד