PxPixel
העלאת מודעה
יעל רום , אם המושבות החדשה, פתח תקווה
יעל רום , אם המושבות החדשה, פתח תקווה
יעל רום , אם המושבות החדשה, פתח תקווה
יעל רום , אם המושבות החדשה, פתח תקווה
יעל רום , אם המושבות החדשה, פתח תקווה
לכל התמונות · 7
₪4,250,000
6
חדרים
4
קומה
160

יתרונות הנכס

חניה 2x
כיווני אוויר 2x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מרפסת
מחסן
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

הזדמנות נדירה ברחוב יעל רום המבוקש - אם המושבות החדשה למכירה בבלעדיות, דירת 6 חד' (שהפכה ל-5) מעוצבת אדריכלית ברמה הגבוהה ביותר, במגדל יוקרתי בן 7 שנים. מיקום אסטרטגי: 300 מ' בלבד מהרכבת הקלה, צמוד לבתי ספר, גנים וגינות. פוטנציאל עסקי: קליניקה מרווחת + חדר המתנה בתוך הדירה, מרפסת שמש כ- 19 מ"ר, 2 חניות תת-קרקעיות ומחסן. דירת פאר מושלמת עם שילוב נדיר של מגורים ועסקים

מה ההון העצמי שלך?
₪2,150,000
לכמה שנים תרצו לפרוס?
20
סה״כ הלוואה
₪2,100,000
ריבית ממוצעת
5.06%
החזר חודשי משוער
₪13,929
לקבלת הצעה
האמור מהווה דוגמא להמחשה בלבד ואינו מחשבון משכנתא או תחליף לכך. החישובים והנתונים בדוגמא נעשו לפי ממוצע המערכת הבנקאית של הריבית הכוללת החזויה (IRR) המפורסם באתר בנק ישראל נכון למועד החישוב (קישור לעמוד באתר בנק). במחשבון המשכנתא של בנק הפועלים (לינק למחשבון באתר השיווקי של הבנק) תוכלו לבצע סימולציות למסלולי משכנתא שונים ולקבל אומדן לתשלומי המשכנתא ותנאי הלוואה שונים, על פי הוראות הדין.
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. קבלת הלוואה מבנק הפועלים בע"מ בכפוף לאישור הבנק ולתנאיו.

מידע נוסף על הנכס

מחיר למ״ר
₪26,563
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
19
על עמודים
כן
מרפסת
19 מ״ר
מחסן
5 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
הנביאים_17_פתח_תקווה
יצירת קשר
שחף נכסים
תיווך רישיון: 3983376

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (1000)
-
4.25 מ׳ ₪
160
₪26,562
6
4
-
287 מ׳
4/1/2026
3.16 מ׳ ₪
105
₪30,095
5
9
2009
337 מ׳
3/30/2026
2.26 מ׳ ₪
76
₪29,736
3
10
2004
464 מ׳
3/24/2026
3.05 מ׳ ₪
113
₪26,991
5
3
2006
242 מ׳
3/19/2026
3.35 מ׳ ₪
130
₪25,769
5.5
3
2009
741 מ׳
3/17/2026
3.47 מ׳ ₪
139
₪24,928
5
13
2004
576 מ׳
3/17/2026
2.73 מ׳ ₪
109
₪25,045
4
13
2008
576 מ׳
3/13/2026
3.36 מ׳ ₪
123
₪27,276
5
16
2009
768 מ׳
3/12/2026
3.34 מ׳ ₪
126
₪26,468
5
4
2017

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר28 א׳ ₪
תשואה2.92%

תחושת קהילה
9/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
8/10
למד עוד

דירות נוספות של שחף נכסים פתח תקווה

לכל הדירות
פיק"א 9, פתח תקווה
₪1,650,000
דירה
3 חד׳
קומה 4
79 מ"ר
פיק"א , מרכז העיר

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בפתח תקווה
משה סנה 29-31
משה סנה 29-31
דירות 6-5 חד׳
16 קומות
סנה משה 29, פתח תקווה
דף הבית
פתח תקווה
אם המושבות החדשה
שכונות קרובות
מדלן 2026