PxPixel
העלאת מודעה
בודנהיימר 2, הצפון החדש החלק הצפוני, תל אביב יפו
בודנהיימר 2, הצפון החדש החלק הצפוני, תל אביב יפו
בודנהיימר 2, הצפון החדש החלק הצפוני, תל אביב יפו
בודנהיימר 2, הצפון החדש החלק הצפוני, תל אביב יפו
בודנהיימר 2, הצפון החדש החלק הצפוני, תל אביב יפו
לכל התמונות · 6
₪17,000

בודנהיימר 2, הצפון החדש החלק הצפוני, תל אביב יפו

דירה להשכרה
4
חדרים
2
קומה
118
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 2x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מרפסת
מחסן
מעלית
ממ״ד
חיות מחמד

תיאור הנכס

דירה יפה מאוד, קרוב לככר המדינה, פארק הירקון, הים, סופר ממול. בניין חדש. מקלחת 120/85 תו תקן, מטבח חדש עם כל האפשרויות בישול על שיש מפואר. ממ״ד עם דלת חזקה ודלת פנימית, חדר הורים במרחק מילדים. השכרה לתווך ארוך. החברים יגידו לכם וואוו . הכל חדש עם עטיפה, מוצרי חשמל, תאורה יוקרתי חניה ומחסן , בניין מטופח ונקי, שכנים מגוונות בגיל ותמיד מוכנים לעזור. אווירה נעימה מאוד. הדירה מלא חלונות עד הרצפה כדי ליצור יופי אמיתי. הדירה מתוחזקת על ידי בעלת הבית באופן צמוד. אין צורך לרדוף אחרי ספקים או קבלן.

מחיר למ״ר
₪144
מצב הנכס
חדש מקבלן
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
8
שנת בנייה
1985
מרפסת
12 מ״ר
מחסן
6 מ״ר
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
הסבוראים_9_תל_אביב

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (90)
-
17 א׳ ₪
118
₪144
4
2
1985
563 מ׳
4/23/2026
6.45 מ׳ ₪
107
₪60,280
4
7
2025
373 מ׳
4/15/2026
3.95 מ׳ ₪
60
₪65,833
3
3
2026
577 מ׳
4/13/2026
4.6 מ׳ ₪
58
₪79,310
2.5
ק
2026
369 מ׳
4/12/2026
4.44 מ׳ ₪
72
₪61,666
3
5
2025
482 מ׳
3/31/2026
6.1 מ׳ ₪
103
₪59,223
4
1
2029
482 מ׳
3/25/2026
4.85 מ׳ ₪
78
₪62,179
3
1
2029
437 מ׳
3/17/2026
2.25 מ׳ ₪
73
₪30,869
3
6
2025
370 מ׳
3/9/2026
12.46 מ׳ ₪
170
₪73,294
4
7
2027

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר64 א׳ ₪
תשואה2.21%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב בודנהיימר הוא רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים.

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
10/10
תחבורה ציבורית
10/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
8/10
למד עוד

מודעות נוספות בשבילך

₪25,000
מתיווך
דירה
4 חד׳
קומה 9
150 מ"ר
הצפון החדש החלק הצפוני

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
מרים החשמונאית 32-34, תל אביב יפו
מרים החשמונאית 32-34, תל אביב יפו
דירות 5-3 חד׳
8 קומות
מרים החשמונאית 32, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
הצפון החדש החלק הצפוני
שכונות קרובות
מדלן 2026