PxPixel
העלאת מודעה
מעפילי אגוז 122, נוה חן, תל אביב יפו
מעפילי אגוז 122, נוה חן, תל אביב יפו
מעפילי אגוז 122, נוה חן, תל אביב יפו
מעפילי אגוז 122, נוה חן, תל אביב יפו
מעפילי אגוז 122, נוה חן, תל אביב יפו
לכל התמונות · 6
₪5,200

מעפילי אגוז 122, נוה חן, תל אביב יפו

דירה להשכרה
3
חדרים
2
קומה
72
מ״ר

יתרונות הנכס

כיווני אוויר 2x
שירותים 2x
מקלט
חיות מחמד

תיאור הנכס

דירת 3 חדרים להשכרה - מעפילי אגוז 122, מוארת במיקום מצוין. שטח: 72 מ"ר (ארנונה 63). קומה: 2. מיזוג: קיים. אחסון: ארונות בגדים נשארים בדירה. וועד בית: 100 ש"ח. ארנונה: 546 ש"ח לחודשיים. קרובה לפארק וולפסון. נגישות גבוהה לתחבורה ציבורית וצירי תנועה מרכזיים. כניסה: מיידית.

מחיר למ״ר
₪72
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
4
על עמודים
כן
ארנונה
₪546
ועד
₪100
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
נתן אלתרמן 6-8

היסטוריית עסקאות

בסביבה (652)
בבניין וברחוב (1000)
-
5.2 א׳ ₪
72
₪72
3
2
-
384 מ׳
1/14/2026
1.98 מ׳ ₪
65
₪30,384
3
2
1970
487 מ׳
11/30/2025
3.61 מ׳ ₪
129
₪27,959
5
8
2024
491 מ׳
10/27/2025
1 מ׳ ₪
94
₪10,638
4
1
1970
836 מ׳
10/5/2025
1.84 מ׳ ₪
60
₪30,666
3
3
1980
487 מ׳
9/30/2025
1.82 מ׳ ₪
129
₪14,146
5
10
2024
624 מ׳
9/15/2025
2.72 מ׳ ₪
72
₪37,784
3
3
2030
624 מ׳
9/15/2025
3.09 מ׳ ₪
72
₪42,878
3
12
2030
624 מ׳
9/10/2025
3.11 מ׳ ₪
73
₪42,564
3
13
2031

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר40 א׳ ₪
תשואה2.34%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב מעפילי אגוז הוא רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים.

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
5/10
למד עוד

מודעות נוספות בשבילך

₪4,800
בבלעדיות
דירה
3 חד׳
קומה 2
60 מ"ר
נוה חן

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
נוה חן
שכונות קרובות
מדלן 2026