PxPixel
העלאת מודעה
וינגייט , יד אליהו, תל אביב יפו
וינגייט , יד אליהו, תל אביב יפו
וינגייט , יד אליהו, תל אביב יפו
וינגייט , יד אליהו, תל אביב יפו
וינגייט , יד אליהו, תל אביב יפו
לכל התמונות · 16
₪25,000

וינגייט , יד אליהו, תל אביב יפו

פנטהאוז להשכרה
מתיווך
5
חדרים
32
קומה
165
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
כיווני אוויר 2x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 3x
מרפסת
מחסן
מעלית
ממ״ד
חיות מחמד

תיאור הנכס

פנטהאוס מרהיב, ייחודי וחד פעמי עם נוף לכל העיר ולים. מרפסת עצומה כ 125 מ״ר עם פרגולה שהןא יצירת אמנות. הפנטהאוס הוא בן חמישה חדרים, כ 165 מ״ר, משודרג, מטבח מעוצב, גופי תאורה, חדר ארונות מאובזר ועוד שידרוגים רבים. שתי חניות ומחסן. נכס ייחודי

מחיר למ״ר
₪152
מצב הנכס
חדש מקבלן
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
32
על עמודים
כן
שנת בנייה
2029
מרפסת
125 מ״ר
מחסן
-
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
אייזיק_חריף_28_תל_אביב_יפו
יצירת קשר
שחר בובליל
תיווך רישיון: 30616029

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (126)
-
25 א׳ ₪
165
₪151
5
32
2029
653 מ׳
4/26/2026
4.9 מ׳ ₪
116
₪42,241
4
7
2026
1186 מ׳
3/29/2026
6.07 מ׳ ₪
146
₪41,589
5
7
2029
1186 מ׳
3/29/2026
3.65 מ׳ ₪
109
₪33,486
4
6
2029
645 מ׳
3/26/2026
4.15 מ׳ ₪
99
₪41,919
4
1
2029
1292 מ׳
3/25/2026
2.97 מ׳ ₪
63
₪47,142
2
4
2024
886 מ׳
3/18/2026
200 א׳ ₪
6
₪33,333
4
5
2027
645 מ׳
3/16/2026
4.2 מ׳ ₪
102
₪41,176
4
4
2029
683 מ׳
3/11/2026
4.99 מ׳ ₪
108
₪46,203
4
ק
2028

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר43 א׳ ₪
תשואה2.57%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב וינגייט הוא רחוב מגורים עם חנויות לאורכו.

החיים בשכונה

מטרדים

בטיחות

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
7/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
5/10
למד עוד

דירות נוספות של אורבן נדל"ן

לכל הדירות
יהודה הלוי 72, תל אביב יפו
₪3,900,000
דירה
2 חד׳
קומה 2
50 מ"ר
יהודה הלוי 72, לב תל אביב

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
EAST SIDE | יד אליהו, תל אביב
EAST SIDE | יד אליהו, תל אביב
דירות 6-2 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪2,900,000
לוחמי גליפולי 58, תל אביב יפו