PxPixel
העלאת מודעה
בני בנימין , גלי הים, נתניה
בני בנימין , גלי הים, נתניה
בני בנימין , גלי הים, נתניה
בני בנימין , גלי הים, נתניה
בני בנימין , גלי הים, נתניה
לכל התמונות · 7
₪4,500

בני בנימין , גלי הים, נתניה

יחידת דיור להשכרה
מתיווך
2
חדרים
קרקע
קומה
35
מ״ר

תיאור הנכס

להשכרה יחידת דיור מקסימה בבית פרטי עם כניסה נפרדת ומאפשרת פרטיות מלאה. ממוקמת באזור המבוקש ביותר בגלי הים, במרחק דקה בלבד מהים ומהטיילת שופעת המלונות והאווירה התוססת. היחידה בנויה כ-35 מ"ר, נעימה ומוארת, ומציעה חלל פתוח ויחידת שירותים מרווחת. פתרון מושלם למי שמחפש מגורים איכותיים קרוב לטיילת המלונות. לכניסה מיידית במחיר השכירות 4,500 ש"ח כולל תשלומים. השכרה מתיווך!

מחיר למ״ר
₪129
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
מיידי
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
מתחם_72705_מגרש_612_נתניה
יצירת קשר
לריסה סורוצינסקי
תיווך רישיון: 311101795

היסטוריית עסקאות

בסביבה (963)
בבניין וברחוב (586)
-
4.5 א׳ ₪
35
₪128
2
ק
-
691 מ׳
1/6/2026
3.9 מ׳ ₪
140
₪27,857
4
21
2021
549 מ׳
12/18/2025
4.14 מ׳ ₪
168
₪24,642
7
ק
1997
992 מ׳
9/25/2025
2.3 מ׳ ₪
115
₪20,000
5
5
1995
691 מ׳
9/2/2025
3.2 מ׳ ₪
136
₪23,529
5
18
2021
1710 מ׳
5/14/2025
1.65 מ׳ ₪
67
₪24,626
3
1
1985
1058 מ׳
4/2/2025
3.5 מ׳ ₪
122
₪28,685
5
6
2027
252 מ׳
1/13/2025
4.85 מ׳ ₪
149
₪32,565
5
22
2026
1058 מ׳
12/29/2024
2.84 מ׳ ₪
79
₪35,949
3
14
2027

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר28 א׳ ₪
תשואה2.27%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב בני בנימין הוא רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים.

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
6/10
נקיון ותחזוקה
9/10
בתי ספר
7/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
5/10
בילוי ופנאי
7/10
למד עוד

דירות נוספות של ענת טופ-הום נכסים

לכל הדירות
עוזי חיטמן 17, נתניה
₪5,250,000
דירה
5 חד׳
קומה 14
144 מ"ר
עוזי חיטמן , עיר ימים

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בנתניה
Story גלי ים
Story גלי ים
דירות 5-4 חד׳
27 קומות
חטיבת אלכסנדרוני 26, נתניה
דף הבית
נתניה
גלי הים
שכונות קרובות
מדלן 2026