PxPixel
העלאת מודעה
רבי יהודה 9, נווה שולמית, גדרה
רבי יהודה 9, נווה שולמית, גדרה
רבי יהודה 9, נווה שולמית, גדרה
רבי יהודה 9, נווה שולמית, גדרה
רבי יהודה 9, נווה שולמית, גדרה
לכל התמונות · 12
₪3,900,000
7
חדרים
קרקע
קומה
220
מ״ר

רבי יהודה 9, נווה שולמית, גדרה

חניה
אמבטיה/מקלחת 3x
שירותים 4x
גינה
מחסן
ממ״ד

תיאור הנכס

7 חדרים, 3 קומות, קומה ראשונה סלון מושקע מטבח מושקע, ממד ויציאה מהסלון לגינה, קומה 2 : 3 חדרי שינה , חדר הורים עם שירותים ומקלחת צמודה , חדר ארונות מושקע צמוד לחדר הורים ועוד 2 חדרי שינה גדולים עם ארונות קיר חדשים, חדר כביסה בנוסף גדול עם יציאה למסתור כביסה, פרוזדור גדול, קומה שלישית יחידת דיור 70 מ"ר מושקעת עם מקלחת שירותים מסודרת רק להיכנס. יש מזגנים חדשים,בכל חדר כולל בסלון, גינה מושקעת.

מה ההון העצמי שלך?
₪1,950,000
לכמה שנים תרצו לפרוס?
20
סה״כ הלוואה
₪1,950,000
ריבית ממוצעת
5.06%
החזר חודשי משוער
₪12,934
לקבלת הצעה
האמור מהווה דוגמא להמחשה בלבד ואינו מחשבון משכנתא או תחליף לכך. החישובים והנתונים בדוגמא נעשו לפי ממוצע המערכת הבנקאית של הריבית הכוללת החזויה (IRR) המפורסם באתר בנק ישראל נכון למועד החישוב (קישור לעמוד באתר בנק). במחשבון המשכנתא של בנק הפועלים (לינק למחשבון באתר השיווקי של הבנק) תוכלו לבצע סימולציות למסלולי משכנתא שונים ולקבל אומדן לתשלומי המשכנתא ותנאי הלוואה שונים, על פי הוראות הדין.
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. קבלת הלוואה מבנק הפועלים בע"מ בכפוף לאישור הבנק ולתנאיו.

מידע נוסף על הנכס

מחיר למ״ר
₪17,727
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
גמיש
שנת בנייה
2006
שטח גינה
110 מ״ר

היסטוריית עסקאות

בסביבה (120)
בבניין וברחוב (18)
-
3.9 מ׳ ₪
220
₪17,727
7
ק
2006
443 מ׳
1/7/2026
3.2 מ׳ ₪
118
₪27,118
5
ק
2025
443 מ׳
12/16/2025
4.1 מ׳ ₪
159
₪25,786
5
ק
2026
443 מ׳
11/16/2025
3.65 מ׳ ₪
161
₪22,670
6
ק
2025
264 מ׳
4/10/2025
1.9 מ׳ ₪
94
₪20,212
4
3
1980
443 מ׳
12/26/2024
3.6 מ׳ ₪
161
₪22,360
6
1
2025
408 מ׳
11/18/2024
3.55 מ׳ ₪
161
₪22,049
6
1
2022
438 מ׳
11/11/2024
3.55 מ׳ ₪
185
₪19,189
5
1
2023
443 מ׳
9/10/2024
3.5 מ׳ ₪
161
₪21,739
6
1
2022

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר22 א׳ ₪

תחושת קהילה
4/10
נקיון ותחזוקה
2/10
בתי ספר
6/10
תחבורה ציבורית
2/10
קניות וסידורים
2/10
בילוי ופנאי
2/10
למד עוד

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בגדרה
ארבע אמהות, גדרה
ארבע אמהות, גדרה
דירות 7-5 חד׳
1 קומות
ארבע אמהות 25, גדרה
דף הבית
גדרה
נווה שולמית
שכונות קרובות
מדלן 2026