PxPixel
העלאת מודעה
צביה ויצחק 40, גילה, ירושלים
צביה ויצחק 40, גילה, ירושלים
צביה ויצחק 40, גילה, ירושלים
צביה ויצחק 40, גילה, ירושלים
צביה ויצחק 40, גילה, ירושלים
לכל התמונות · 6
₪2,999

צביה ויצחק 40, גילה, ירושלים

דירת גן להשכרה
1
חדרים
1
קומה
38
מ״ר

תיאור הנכס

מתאים לבחורה, כולל ארנונה ועד ללא חשמל ומים לפי שעון ספה מיטה זוגית מזרון כירה חשמלית טואלט מראה ארון מיקרוגל טוסטר אובן קומקום מקרר ועוד

מחיר למ״ר
₪79
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
06/2026
קומות בבניין
2
שטח גינה
4 מ״ר
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
אורוגואי_11_15_ירושלים

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (267)
-
3 א׳ ₪
38
₪78
1
1
-
1495 מ׳
5/4/2026
1.8 מ׳ ₪
49
₪36,734
2
2
2030
1495 מ׳
5/4/2026
2.63 מ׳ ₪
75
₪35,043
3
2
2030
144 מ׳
5/3/2026
1.85 מ׳ ₪
61
₪30,327
3
3
1984
230 מ׳
4/29/2026
2.3 מ׳ ₪
65
₪35,384
4
1
1970
1489 מ׳
4/27/2026
1.93 מ׳ ₪
56
₪34,464
3
3
1970
337 מ׳
4/26/2026
2.48 מ׳ ₪
80
₪30,937
4
2
1970
1987 מ׳
4/26/2026
2.05 מ׳ ₪
56
₪36,607
3
3
1970
1062 מ׳
4/23/2026
1.95 מ׳ ₪
62
₪31,451
3
2
1980

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר32 א׳ ₪
תשואה2.84%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
6/10
נקיון ותחזוקה
6/10
בתי ספר
6/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
5/10
בילוי ופנאי
4/10