PxPixel
העלאת מודעה
מעוז ציון א', מבשרת ציון
מעוז ציון א', מבשרת ציון
מעוז ציון א', מבשרת ציון
מעוז ציון א', מבשרת ציון
מעוז ציון א', מבשרת ציון
לכל התמונות · 8
₪9,200

בשכונת מעוז ציון א', מבשרת ציון

דירה להשכרה
מתיווך
5
חדרים
150
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
גינה
מרפסת
ממ״ד

תיאור הנכס

להשכרה - דו-משפחתי מדהים במיקום מרכזי ומנצח! 5 חדרים, כ-150 מ"ר מרווח ומואר! משופץ ומתוחזק היטב. מזגן בכל חדר והסקה מרכזית, יחידת הורים. גינה גדולה ופרטית כ-50 מ"ר ומרפסת נוספת.שתי חניות פרטיות. במיקום מעולה - קרוב ליציאה מהעיר, לתיכון הראל ולקניון . בונוס - הנכס כולל ריהוט מתאים במצב מעולה! ספה ומזנון, ארונות בחדרים, מדיח ומייבש כביסה. שווה לבוא לראות!

מחיר למ״ר
₪61
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
03/2026
ארנונה
₪1
ועד
₪1
שטח גינה
50 מ״ר
מרפסת
12 מ״ר
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
מתחם_73308_73312_צור_הדסה
יצירת קשר
רות סלהוב
תיווך רישיון: 3204712

היסטוריית עסקאות

בסביבה (289)
בבניין וברחוב (58)
-
9.2 א׳ ₪
150
₪61
5
-
-
574 מ׳
3/12/2026
3.7 מ׳ ₪
156
₪23,717
5
1
1990
555 מ׳
2/4/2026
677.5 א׳ ₪
120
₪5,645
5
ק
1960
331 מ׳
12/18/2025
3 מ׳ ₪
133
₪22,556
5
ק
1960
331 מ׳
12/18/2025
3 מ׳ ₪
133
₪22,556
5
ק
1960
236 מ׳
12/14/2025
2.88 מ׳ ₪
126
₪22,857
5
1
2014
236 מ׳
6/24/2025
3.2 מ׳ ₪
104
₪30,769
5
1
2014
265 מ׳
5/4/2025
4.2 מ׳ ₪
126
₪33,333
5
2
2010
272 מ׳
4/14/2025
3.33 מ׳ ₪
122
₪27,295
4
ק
1985

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר26 א׳ ₪

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
10/10
תחבורה ציבורית
3/10
קניות וסידורים
6/10
בילוי ופנאי
3/10
למד עוד

דירות נוספות של אנגלו סכסון - מבשרת ציון

לכל הדירות
האפרסק 14, מבשרת ציון
₪4,550,000
בית פרטי
4.5 חד׳
קומת קרקע
125 מ"ר
האפרסק , מעוז ציון א'
דף הבית
מבשרת ציון
מעוז ציון א'
שכונות קרובות
מדלן 2026