PxPixel
העלאת מודעה
שטריקר 10, הצפון החדש החלק הצפוני, תל אביב יפו
שטריקר 10, הצפון החדש החלק הצפוני, תל אביב יפו
שטריקר 10, הצפון החדש החלק הצפוני, תל אביב יפו
שטריקר 10, הצפון החדש החלק הצפוני, תל אביב יפו
שטריקר 10, הצפון החדש החלק הצפוני, תל אביב יפו
לכל התמונות · 6
₪6,800

שטריקר 10, הצפון החדש החלק הצפוני, תל אביב יפו

דירה להשכרה
2.5
חדרים
1
קומה
55
מ״ר

תיאור הנכס

ללא תיווך מחיר מציאה כניסה מידיית כולל ארון קיר גדול +כיריים+מקרר+2 כורסאות +שולחן

מחיר למ״ר
₪124
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
1
על עמודים
כן
ארנונה
₪550
ועד
₪135
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
מרים_החשמונאית_32_34_תל_אביב

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (85)
-
6.8 א׳ ₪
55
₪123
2.5
1
-
606 מ׳
4/23/2026
6.45 מ׳ ₪
107
₪60,280
4
7
2025
364 מ׳
4/15/2026
3.95 מ׳ ₪
60
₪65,833
3
3
2026
506 מ׳
4/13/2026
4.6 מ׳ ₪
58
₪79,310
2.5
ק
2026
290 מ׳
4/12/2026
4.44 מ׳ ₪
72
₪61,666
3
5
2025
465 מ׳
3/31/2026
6.1 מ׳ ₪
103
₪59,223
4
1
2029
465 מ׳
3/25/2026
4.85 מ׳ ₪
78
₪62,179
3
1
2029
438 מ׳
3/17/2026
2.25 מ׳ ₪
73
₪30,869
3
6
2025
298 מ׳
3/9/2026
12.46 מ׳ ₪
170
₪73,294
4
7
2027

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר67 א׳ ₪
תשואה2.34%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

2 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: תחילת 2028

אופי הרחוב

רחוב שטריקר הוא רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים.

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
10/10
תחבורה ציבורית
10/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
8/10
למד עוד

מודעות נוספות בשבילך

₪7,700
מתיווך
דירה
2 חד׳
קומת קרקע
72 מ"ר
הצפון החדש החלק הצפוני

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
לואי מרשל  43 תל אביב
לואי מרשל 43 תל אביב
דירות 6-3 חד׳
9 קומות
לואי מרשל 43, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
הצפון החדש החלק הצפוני
שכונות קרובות
מדלן 2026