PxPixel
העלאת מודעה
נוה אביבים, תל אביב יפו
נוה אביבים, תל אביב יפו
נוה אביבים, תל אביב יפו
נוה אביבים, תל אביב יפו
לכל התמונות · 4
₪11,700

בשכונת נוה אביבים, תל אביב יפו

דירה להשכרה
קומה
94
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 2x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מרפסת
מחסן
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

נדל״ן צפון העיר מציג : דירה חדשה אדריכלית מושקעת . פונה לירוק שקטה . מטבח מאובזר באזור הכי יפה בנווה אביבים . ממ״ד מרפסת שמש מפנקת מחסן וחניה לטווח ארוך

מחיר למ״ר
₪124
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
12
על עמודים
כן
מרפסת
12 מ״ר
מחסן
8 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
חדרה_10_תל_אביב_יפו
יצירת קשר
סימונה קורט
תיווך רישיון: 3133383

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (484)
-
11.7 א׳ ₪
94
₪124
3
2
-
380 מ׳
4/16/2026
7.5 מ׳ ₪
142
₪52,799
5
8
2027
555 מ׳
4/13/2026
6.88 מ׳ ₪
121
₪56,818
5
ק
2024
334 מ׳
4/9/2026
5.16 מ׳ ₪
109
₪47,293
5
1
2026
257 מ׳
3/19/2026
5.4 מ׳ ₪
104
₪51,942
4
6
2026
348 מ׳
2/25/2026
5.95 מ׳ ₪
112
₪53,125
4
7
2026
348 מ׳
2/18/2026
5.15 מ׳ ₪
112
₪45,982
4
1
2026
351 מ׳
2/17/2026
3.52 מ׳ ₪
116
₪30,344
4.5
ק
2029
307 מ׳
2/8/2026
3.05 מ׳ ₪
58
₪52,586
3
1
1960

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר53 א׳ ₪
תשואה2.02%

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
9/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
8/10
למד עוד

דירות נוספות של נדל"ן צפון העיר

לכל הדירות
סטימצקי 13, תל אביב יפו
₪10,490,000
6 חד׳
קומה 11
260 מ"ר
רמת אביב החדשה

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
יהודה הנשיא 9-11 תל אביב יפו
יהודה הנשיא 9-11 תל אביב יפו
יהודה הנשיא 9, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
נוה אביבים
שכונות קרובות
מדלן 2026