PxPixel
העלאת מודעה
גנסין 7, גבעת רמב"ם, גבעתיים
גנסין 7, גבעת רמב"ם, גבעתיים
גנסין 7, גבעת רמב"ם, גבעתיים
גנסין 7, גבעת רמב"ם, גבעתיים
גנסין 7, גבעת רמב"ם, גבעתיים
לכל התמונות · 9
₪6,600

גנסין 7, גבעת רמב"ם, גבעתיים

דירה להשכרה
3.5
חדרים
2
קומה
100
מ״ר

יתרונות הנכס

כיווני אוויר 3x
שירותים 2x
חיות מחמד

תיאור הנכס

בהזדמנות, גבעת רמבם , גנסין השקט בגבעתיים דירת 3.5 חדרים , 100 מטר , חדרים מרווחים ומוארים , תיקרה גבוהה,עורפית , ארון קיר ענק, 2 חדרי שירותים , 15 דקות הליכה מקניון עזריאלי ללא דמי תיווך ללא חניה ללא ממד

מחיר למ״ר
₪66
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
מיידי

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (169)
-
6.6 א׳ ₪
100
₪66
3.5
2
-
197 מ׳
3/24/2026
2.2 מ׳ ₪
42
₪52,380
2
3
1970
414 מ׳
3/17/2026
2.75 מ׳ ₪
64
₪42,968
3
3
1960
131 מ׳
3/13/2026
2.2 מ׳ ₪
53
₪41,509
3
3
1950
210 מ׳
2/24/2026
3.85 מ׳ ₪
88
₪43,750
4
5
2015
182 מ׳
2/24/2026
3.15 מ׳ ₪
60
₪52,500
3
3
1960
427 מ׳
2/16/2026
7 מ׳ ₪
135
₪51,851
5
6
2028
118 מ׳
1/14/2026
1.85 מ׳ ₪
66
₪28,030
2
2
1950
445 מ׳
1/13/2026
2.7 מ׳ ₪
62
₪43,548
3
2
1960

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר45 א׳ ₪
תשואה2.48%

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
8/10
למד עוד

מודעות נוספות בשבילך

₪6,900
מתיווך
דירה
3 חד׳
קומה 1
85 מ"ר
גבעת רמב"ם

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בגבעתיים
גולומב 54 גבעתיים
גולומב 54 גבעתיים
דירות 5-4 חד׳
7 קומות
החל מ - ₪4,150,000
גולומב 54, גבעתיים
דף הבית
גבעתיים
גבעת רמב"ם
שכונות קרובות
מדלן 2026