PxPixel
העלאת מודעה
טירת צבי , קרית גנים, ראשון לציון
טירת צבי , קרית גנים, ראשון לציון
טירת צבי , קרית גנים, ראשון לציון
טירת צבי , קרית גנים, ראשון לציון
לכל התמונות · 4
₪4,600

טירת צבי , קרית גנים, ראשון לציון

דירה להשכרה
קומה
40
מ״ר

יתרונות הנכס

כיווני אוויר 3x
מרפסת 2x
מעלית
מקלט

תיאור הנכס

בשכונת קרית גנים * דירת 2 חדרים , 40 מ"ר בנוי + 40 מ"ר מרפסות (2) * קומה 5 + מעלית * 3 כיווני אוויר: צפון, מזרח, דרום * שירותים + מקלחת * מרוהטת חלקית: סלון, ארון, טלויזיה, מקרר, תנור גז, מזגן * דירה משופצת, מעולה לזוג או יחיד, דירה מוארת עם נוף פתוח שחובה לראות ! * מקלט מסודר בבניין * כניסה מיידית

מחיר למ״ר
₪115
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
5
על עמודים
כן
מרפסת 1
35 מ״ר
מרפסת 2
5 מ״ר
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
אלקטרה_מתחם_האלף_מגרש_101_ראשון_לציון
יצירת קשר
עדי חביבי
תיווך רישיון: 3176591

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (37)
-
4.6 א׳ ₪
40
₪115
2
5
-
576 מ׳
3/31/2026
4.08 מ׳ ₪
153
₪26,666
7
ק
1997
381 מ׳
2/9/2026
3.9 מ׳ ₪
147
₪26,530
5
ק
1991
335 מ׳
1/20/2026
1.04 מ׳ ₪
88
₪11,856
3
ק
1992
478 מ׳
12/8/2025
2.1 מ׳ ₪
90
₪23,333
4
3
1993
336 מ׳
11/16/2025
4.25 מ׳ ₪
98
₪43,367
4
ק
1992
219 מ׳
11/6/2025
2.74 מ׳ ₪
85
₪32,235
4
6
1991
614 מ׳
11/5/2025
4.65 מ׳ ₪
188
₪24,734
6
ק
1995
534 מ׳
10/22/2025
5.03 מ׳ ₪
133
₪37,819
5
8
2013

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר29 א׳ ₪
תשואה2.96%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב טירת צבי הוא רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים.

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
9/10
נקיון ותחזוקה
9/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
6/10
למד עוד

דירות נוספות של מורן & אהרון Nדל"ן

לכל הדירות
בן יהודה 15, חולון
₪2,130,000
דירה
4 חד׳
קומה 4
100 מ"ר
בן יהודה , אגרובנק

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בראשון לציון
שבירו פארק ראשון לציון
שבירו פארק ראשון לציון
דירות 6 חד׳
22 קומות
החל מ - ₪3,490,000
אסתר ארדיטי 6, ראשון לציון
דף הבית
ראשון לציון
קרית גנים
שכונות קרובות
מדלן 2026