PxPixel
העלאת מודעה
אהרונוביץ 94, ג'סי כהן, חולון
אהרונוביץ 94, ג'סי כהן, חולון
אהרונוביץ 94, ג'סי כהן, חולון
אהרונוביץ 94, ג'סי כהן, חולון
אהרונוביץ 94, ג'סי כהן, חולון
לכל התמונות · 16
₪3,590,000
6
חדרים
7
קומה
140
מ״ר

אהרונוביץ 94, ג'סי כהן, חולון

תיאור הנכס

חדש למכירה דירת גג 6 חדרים רחוב-אהרונוביץ 94 שכונת נאות בן גוריון דירת גג 6 חדרים כולל ממ"ד חניה בטאבו 140מ"ר בנוי מסת גג 70 מ"ר נוף פתוח דירה יפה ומשופצת בקרבה למרכזי קניות,מוסדות חינוך,תחבורה ציבורית כניסה ויציאה מהעיר בקרבה ליציאה לכביש 20 לפרטים נוספים התקשר שוקי ארבוז ""בריזה נכסים""

מה ההון העצמי שלך?
₪1,800,000
לכמה שנים תרצו לפרוס?
20
סה״כ הלוואה
₪1,790,000
ריבית ממוצעת
5.06%
החזר חודשי משוער
₪11,873
לקבלת הצעה
האמור מהווה דוגמא להמחשה בלבד ואינו מחשבון משכנתא או תחליף לכך. החישובים והנתונים בדוגמא נעשו לפי ממוצע המערכת הבנקאית של הריבית הכוללת החזויה (IRR) המפורסם באתר בנק ישראל נכון למועד החישוב (קישור לעמוד באתר בנק). במחשבון המשכנתא של בנק הפועלים (לינק למחשבון באתר השיווקי של הבנק) תוכלו לבצע סימולציות למסלולי משכנתא שונים ולקבל אומדן לתשלומי המשכנתא ותנאי הלוואה שונים, על פי הוראות הדין.
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. קבלת הלוואה מבנק הפועלים בע"מ בכפוף לאישור הבנק ולתנאיו.

מידע נוסף על הנכס

מחיר למ״ר
₪25,643
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
8
על עמודים
כן
מרפסת
70 מ״ר
מחסן
5 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
מרבד_הקסמים_4_6_8_חולון
יצירת קשר
שוקי
תיווך רישיון: 30826959

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (596)
-
3.59 מ׳ ₪
140
₪25,642
6
7
-
917 מ׳
4/23/2026
1.76 מ׳ ₪
49
₪35,918
2
2
1960
1040 מ׳
4/19/2026
2.56 מ׳ ₪
106
₪24,150
4
ק
2020
586 מ׳
3/22/2026
1.5 מ׳ ₪
49
₪30,612
3
2
1960
43 מ׳
3/15/2026
2.6 מ׳ ₪
101
₪25,742
5
ק
2007
1363 מ׳
3/13/2026
1.27 מ׳ ₪
36
₪35,277
2
3
1970
1083 מ׳
2/17/2026
1.9 מ׳ ₪
69
₪27,536
3.5
6
1970
862 מ׳
2/15/2026
1.72 מ׳ ₪
49
₪35,102
3
5
1984
510 מ׳
2/12/2026
1.5 מ׳ ₪
49
₪30,612
3
4
1970

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר31 א׳ ₪
תשואה2.42%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב אהרונוביץ הוא רחוב מרכזי שאוטובוסים חולפים לאורכו.

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
6/10
בתי ספר
5/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
5/10
בילוי ופנאי
4/10
למד עוד

דירות נוספות של בריזה נכסים

לכל הדירות
ארלוזורוב 9, חולון
₪2,150,000
דירה
3 חד׳
קומה 3
80 מ"ר
ארלוזורוב , קרית עבודה

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בחולון
דף הבית
חולון
ג'סי כהן
שכונות קרובות
מדלן 2026