PxPixel
העלאת מודעה
דרך יהודה המכבי 7, בית חורון
דרך יהודה המכבי 7, בית חורון
דרך יהודה המכבי 7, בית חורון
דרך יהודה המכבי 7, בית חורון
דרך יהודה המכבי 7, בית חורון
לכל התמונות · 5
₪3,900

דרך יהודה המכבי 7, בית חורון

יחידת דיור להשכרה
2.5
חדרים
קרקע
קומה
38
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 2x
גינה

תיאור הנכס

להשכרה דירה חדשה בת 2.5 חדרים + חצר מטבח, סלון ,אמבטיה, שרותים , חדר שינה מרווח וחדר קטן נוסף

מחיר למ״ר
₪103
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
07/2026
שנת בנייה
2009
שטח גינה
20 מ״ר

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1)
בבניין וברחוב (1)
-
3.9 א׳ ₪
38
₪102
2.5
ק
2009
63 מ׳
12/23/2018
2.52 מ׳ ₪
230
₪10,956
8
ק
1983

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
9/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
5/10
קניות וסידורים
5/10
בילוי ופנאי
5/10
למד עוד
דף הבית
בית חורון
מידע חשוב
מדלן 2026